پایان‌کار بگوویچ در سیرجان/ علی دایی با گل‌گهر به فوتبال بازمی‌گردد

وینگو بگوویچ سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان پس از نتایج ضعیف در لیگ برتر در روزهای آینده از این تیم کنار خواهد رفت و به نظر می‌رسد علی دایی جانشین وی خواهد شد...

وینگو بگوویچ سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان پس از نتایج ضعیف در لیگ برتر در روزهای آینده از این تیم کنار خواهد رفت و به نظر می‌رسد علی دایی جانشین وی خواهد شد

به گزارش مدال، تیم گل‌گهر سیرجان در هفته ششم لیگ برتر مقابل استقلال تهران شکست خورد تا سومین باخت پیاپی را در فصل جدید تجربه کرده باشد.

نتایج ضعیف گل گهر در شش هفته ابتدایی لیگ نوزدهم باعث نارضایتی مدیران این باشگاه از شرایط فنی تیم شده و به همین خاطر وینگوبگویچ سرمربی کروات این تیم طی روزهای آینده جای خودش را به سرمربی جدید خواهد داد. 
علی دایی جدی‌ترین گزینه جانشینی وینگو در تیم گل گهر است که گفته می‌شود بین او و باشگاه سیرجانی توافقاتی حاصل شده است و احتمال دارد طی دو سه روز آینده دایی به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی شود. 
بازیکنان گل گهر تا روز دوشنبه استراحت را در دستور کار خود دارند و تمرینات این تیم از 16 مهر از سر گرفته خواهد شد و ممکن است معارفه سرمربی جدید نیز در همین روز انجام شود.

بیشتر بخوانید:

بگوویچ:فقط رسانه‌های سیرجانی در مورد اخراجم سوال می‌کنند

تگ ها


گل گهر سیرجان علی دایی وینگو بگوویچ لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال