پایان کار توافقی عبدالله ویسی در خیبر خرم آباد

سرمربی باتجربه تیم فوتبال خیبر خرم آباد تصمیم گرفت تا به صورت توافقی از جمع سبزپوشان خیبر جدا شود....

به گزارش "ورزش سه" از هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران بود که مدیران باشگاه خیبر خرم آباد تصمیم گرفتند پس از جدایی امید روانخواه، با عبدالله ویسی سرمربی باتجربه و سابق تیم‌های سپاهان، پیکان، استقلال خوزستان و ... وارد مذاکره شوند و ویسی که تجربه قهرمانی در لیگ برتر با استقلال خوزستان را در کارنامه خود دارد، پذیرفت تا چالش جدیدی را در رقابت‌های لیگ یک تجربه کند.

پس از ۲۸ حضور روی نیمکت تیم خیبر و کسب ۴۱ امتیاز که البته برای صعود خیبر خرم آباد به لیگ برتر کافی نبود، عبدالله ویسی پس از شکست مقابل مس کرمان در هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ یک، درخواست جلسه‌ای با مدیران خیبر کرد و پس از حضور در جلسه‌ای مشترک با مسعود عبدی مالک باشگاه خیبر خرم آباد، به شکلی توافقی درخواست خود برای جدایی را مطرح کرد که مورد موافقت مسئولان باشگاه قرار گرفت.

پس از این جدایی توافقی، مدیران باشگاه خیبر خرم آباد وارد مذاکره برای انتخاب سومین سرمربی خود در رقابت‌های این فصل لیگ دسته اول شدند که سرانجام مذاکرات با محسن عاشوری سرمربی سابق تیم بادران که عملکردی خوبی را نیز امسال در تیم بادران و فصل گذشته در خوشه طلایی ساوه از خود نشان داد، به توافق منجر شد و عاشوری سکان هدایت خیبر خرم آباد را پذیرفت.

پس از امضای قرارداد میان طرفین و پذیرش سرمربیگری در تیم خیبر خرم آباد، قرار است جلسه معارفه محسن عاشوری در تمرین نوبت عصر امروز خیبر خرم آباد برگزار و وی به صورت رسمی به بازیکنان معرفی گردد.

تگ ها


عبدالله ویسی دسته یک خیبر خرم آباد