پایان کار حماسه ساز نوکمپ در بارسلونا

باشگاه بارسلونا تمایلی برای تمدید با سرجی روبرتو ندارد تا بازیکنی که گل ششم را وارد دروازه پی اس جی در بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان ۱۷-۲۰۱۶ کرد، در یک قدمی جدایی قرار بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، سرجی روبرتو یکی از بدشانس ترین بازیکنان بارسلونا در فصل جاری است. مدافع هافبک محصول آکادمی لاماسیا که از فصل ۱۵-۲۰۱۴ و با اعتماد لوئیس انریکه توانست جایگاه خوبی در ترکیب بارسا پیدا کند، فصل ۲۱-۲۰۲۰ برایش کابوس وار سپری شده است.

او تا به اینجا که تنها یک بازی تا پایان فصل باقی مانده، ۱۵ بازی در لالیگا، سه بازی در لیگ قهرمانان و دو بازی نیز در کوپا دل ری انجام داده و در بازی برابر لوانته که از اواسط کار و در شرایط برتری ۰-۲ بارسا وارد زمین شده بود، بار دیگر مصدوم شد و در حالی که بازی ۳-۳ مساوی شده بود، در دقیقه ۸۵ تعویض شد. او در پایان بازی مورد انتقاد دسته ای از هواداران و نیز رسانه ها قرار گرفت.

سرجی یک روز پس از بازی، با انتشار پیامی در اینستاگرام از شرایط بد روحی و جسمی خود خبر داد و تاکید کرد که تلاش می کند به روزهای خوبش برگردد ولی به نظر در بارسا فرصت این کار را پیدا نخواهد کرد.

از قرارداد او تنها یک سال دیگر باقیمانده و سران باشگاه هنوز به وی پیشنهاد تمدید ارائه نکرده اند و طبق ادعای رسانه های کاتالونیا، چنین قصدی هم ندارند. در واقع سرجی روبرتو یکی از قربانیان پاکسازی خوان لاپورتا رئیس جدید بارسلونا خواهد بود و هدف، انتقال او به باشگاهی دیگر است تا از خروجش به عنوان بازیکن آزاد جلوگیری شود.

او سال ۲۰۱۸ تمدید قرارداد کرد و یکی از بازیکنانی است که بیشترین دستمزد را دریافت می کند. شرایط سرجی مشابه عثمان دمبله است و باشگاه هر دو بازیکن را به فروش خواهد رساند.

سرجی همواره با گل دقیقه ۹۶ به پی اس جی در مارس ۲۰۱۷ به خاطر آورده خواهد شد. گلی که بازگشت معجزه آسای بارسا برابر حریف پاریسی(۶-۱) را رقم زد.

تگ ها


پاری سن ژرمن سرجی روبرتو لاپورتا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال