پایان کار خانم گل فوتسال آسیا در مشهد

تیم فوتسال زنان هیات فوتبال خراسان رضوی با تغییر و تحولات گسترده‌ای برای فصل جدید آماده خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در طول دو فصل گذشته لیگ برتر فوتسال زنان، یکی از تیم‌های متمول و البته پرستاره، تیم هیات فوتبال خراسان رضوی بود؛ آن‌ها با جذب ستارگان ملی‌پوشی چون سارا شیربیگی، نسیمه غلامی، فاطمه ارژنگی، زهرا لطف‌آبادی و ... به دنبال رقابت با سایر مدعیان بودند، اما ماحصل تلاش شاگردان فاطمه شریف در طول دو فصل گذشته قهرمانی نبود و آن‌ها با دو عنوان سومی مشترک و چهارم در دو فصل گذشته کار را به پایان بردند.

تیمداری هیات فوتبال در شرایطی انجام شد که آن‌ها با حمایت کامل شهرداری مشهد، بودجه مناسبی را در اختیار داشتند و پرستاره‌ترین تیم تاریخ فوتسال زنان مشهد را در طول دو سال گذشته ساختند؛ اما در فاصله ۴۰ روز تا شروع فصل جدید لیگ برتر فوتسال زنان، خبرهای متفاوتی از مشهد به گوش می‌رسد.

چرا که سارا شیربیگی خانم گل فوتسال آسیا، اولین جدا شده قطعی از جمع بازیکنان تیم مشهدی خواهد بود؛ ضمن آن‌که نسیمه غلامی کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان هم تصمیم به جدایی از هیات فوتبال خراسان گرفته است. یکی از مهم‌ترین مشکلات تیم مشهدی برای فصل جدید، تامین منابع مالی است، چرا که آن‌ها به لحاظ بودجه‌ای در مضیقه قرار دارند و اسپانسر فصول گذشته، حاضر به حمایت در فصل جدید نشده است.

با این وصف به نظر می‌رسد برای فصل جدید لیگ برتر فوتسال زنان، تغییرات پرشماری در فهرست بازیکنان تیم مشهدی صورت پذیرد و احتمالا با ترکیبی جوان‌تر و کم نام و نشان‌تر در مسابقات فصل جدید حضور یابند؛ ضمن آن‌که هنوز ادامه همکاری فاطمه شریف به عنوان سرمربی با تیم هیات فوتبال خراسان رضوی نهایی نشده است و در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

تگ ها


فوتبال بانوان سارا شیربیگی