پایان کار فرشاد احمدزاده در فولاد خوزستان

هافبک تکنیکی فولاد خوزستان شایعه مربوط به جدایی از این تیم را تایید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، فرشاد احمدزاده قصد دارد بعد از دو فصل حضور در خوزستان و در ترکیب فولاد به کار خود در این تیم پایان دهد و این موضوع را در جریان جشن قهرمانی تیمش در جام حذفی رسما اعلام کرد.

احمدزاده که بعد از جدایی عجیب و غریب از پرسپولیس در ساعات پایانی نقل و انتقالات راهی فولاد خوزستان شده بود، به خوبی توانست از این فرصت مناسبی که نکونام نصیب وی کرده بود سود ببرد و از حیث فنی شرایط مناسبی را دنبال کرد.

او در پایان دیدار فینال جام حذفی که با قهرمانی فولاد خوزستان همراه بود گفت:  دو سال است اینجا زندگی می‌کنم. مردم‌شان واقعاً شرایط سختی دارند همین‌که با قهرمانی آنها را خوشحال کردیم یک دنیا می‌ارزد خدا را شکر، ان‌شاءالله همیشه شاد باشند. آنها لایق بهترین‌ها هستند.

وی در واکنش به اینکه تیمش موفق به شکست استقلال در فینال شده گفت: تیم ما به تیم‌های بزرگ باج نمی‌داد و در هر مسابقه برای برد به زمین می‌رفتیم. این بازی را هم باید در ۹۰ دقیقه می‌بردیم. به دوستان استقلالی خودم خسته نباشید می‌گویم. به هر فوتبال برد و باخت دارد.

احمدزاده در مورد اینکه گفته می‌‌شود با باشگاه سپاهان برای فصل بعد لیگ برتر به توافق رسیده است، گفت:‌ هنوز جشن تمام نشده، ان‌شاءالله هر چه خدا بخواهد همان می‌شود از همه تیم‌ها پیشنهاد دارم. باید بررسی کنم و ببینم بازی در کدام تیم بیشتر باعث پیشرفتم می‌شود. ان‌شاءالله در آینده تصمیم می‌گیرم.

تگ ها


فولاد خوزستان فرشاد احمدزاده