پایان کار ناگهانی بختیاری‌زاده در خوزستان

سرمربی جوان اما باتجربه باشگاه استقلال خوزستان بعد از اتمام نیم‌فصل نخست به صورت توافقی از هدایت آبی‌های اهواز کنار رفت....

به گزارش "ورزش سه" روز گذشته پرونده نیم‌فصل نخست لیگ دسته اول فوتبال ایران بسته شد و ملوان بندرانزلی توانست صدرنشین جدول رقابت‌ها در پایان نیم‌فصل اول باشد؛ یکی از تیم‌های اوج‌گرفته و موفق در این فصل لیگ یک، بدون‌تردید استقلال خوزستان بود که بعد از شروع ناموفق رقابت‌ها، در ادامه نیم‌فصل اول توانست نتایج درخشانی را بگیرد و خود را به جمع مدعیان اضافه کرد.

کسب ۲۳ امتیاز از ۹ بازی، رکورد ویژه شاگردان سهراب بختیاری‌زاده بود که آن‌ها را به جمع مدعیان اضافه کرد اما هفته‌های پایانی شرایط متفاوت برای آبی‌ها سپری شد و آن‌ها در ۴ بازی پیاپی موفق به کسب پیروزی نشدند تا در نهایت نیم‌فصل اول را در موقعیت پنجم جدول با ۲۷ امتیاز به پایان ببرند.

بعد از اتمام رقابت‌های نیم‌فصل و رویارویی با مس شهربابک، سهراب بختیاری‌زاده سرمربی جوان استقلال خوزستان به صورت توافقی تصمیم به جدایی از جمع آبی‌پوشان اهوازی گرفت.

کیوان بابادی مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در توضیح جدایی بختیاری‌زاده گفت: پس از جلسه‌ای که با بختیاری زاده داشتیم، به صورت توافقی همکاری طرفین به پایان رسید؛ به هر حال باتوجه به نتایج اخیر تیم در لیگ یک و این که انتظارات برآورده نشد، نظر اعضای هیات مدیره بر پایان همکاری بود که در فضایی کاملا دوستانه با حضور خود آقای بختیاری زاده، این همکاری پایان یافت.

تگ ها


سهراب بختیاری‌زاده استقلال خوزستان