پایان کار پسر زیدان در رئال مادرید بعد از ۱۶ سال!

بر اساس ادعای آاس قرارداد لوکا زیدان دیگر با رئال مادرید تمدید نخواهد شد تا احتمالاً فزاینده برای مون‌پلیه میدان خواهد رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دروازه بان ۲۲ ساله فرانسوی از سال ۲۰۰۴ وارد آکادمی رئال مادرید شد. او این فصل به صورت قرضی برای راسینگ سانتاندر بازی می کرد، با پایان فصل از رئال جدا می شود و بر اساس ادعای آاس مقصد بعدی او احتمالا مون پولیه در لیگ یک فرانسه خواهد بود. لوکا همواره از تمایلش برای بازی در سرزمین پدری صحبت کرده است. مون پولیه مذاکراتی ابتدایی را نیز با ایجنت لوکا زیدان انجام داده و به نظر همه چیز برای انتقال او مهیاست.

لوکا دو بار توانست برای تیم اول رئال بازی کند. او که فصل گذشته دروازه بان سوم تیم بود، برابر اوئسکا در برنابئو به میدان رفت و یک بار نیز در بازی مقابل ویارئال از دروازه رئال محافظت کرد. لوکا با تیم زیر ۱۷ ساله های فرانسه در سال ۲۰۱۵ به عنوان قهرمانی اروپا نیز دست یافت و بهترین گلر رقابت ها نیز معرفی شد.

تابستان گذشته مذاکرات تمدید او با رئال به جایی نرسید و به این ترتیب قرارداد او با رئال پس از ۱۶ سال به اتمام رسیده است. چند سال پیش انزو زیدان برادر بزرگتر او نیز از رئال جدا شده بود. انزو اکنون برای آلمریا بازی می کند.

در واقع گمانه زنی هایی وجود داشت که با توجه به حضور پدر لوکا یعنی زین الدین زیدان روی نیمکت رئال، او دوباره قراردادش را با این تیم تمدید کند اما نهایتاً این اتفاق منتفی به نظر می‌رسد. همچنین گفته می شود که رئال مادرید با توجه به جدایی آلفونس آرئولا، دروازه‌بان اوکراینی خود یعنی آندره لونین را به سانتیاگو برنابئو باز می گرداند و او در فصل آینده نیمکت نشین تیبو کورتوا خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


زیدان فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات لوکا زیدان رئال مادرید فوتبال