پایان یک چهارم نهایی اپن آمریکا با صعود مدعیان

دومینیک تیم، دنیل مدودف و سرنا ویلیامیز با شکست حریفان خود به نیمه نهایی تنیس اپن آمریکا صعود کردند....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، مرحله یک چهارم نهایی تنیس اپن آمریکا صبح امروز (پنجشنبه) به پایان رسید و تنیسور های مدعی توانستند به نیمه نهایی صعود کنند. در یکی از بازی های مهم دومینیک تیم برابر الکس د مینائور قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. تنیسور اتریشی در ست نخست ۶ بر یک حریفش را شکست داد و در ست دوم ۶ بر ۲ پیروز شد. برتری مرد شماره سه جهان در ست سوم هم ادامه داشت و آن را با نتیجه ۶ بر ۴ به نفع خود پایان داد. 

در دیگر دیدار دنیل مدودف به مصاف آندری روبیلف رفت و ۳ بر صفر پیروز شد. تنیسور روس برای پیروزی در ست نخست به زحمت افتاد و در تای بریک ۷ بر ۶ حریف خود را شکست داد. او در ست دوم ۶ بر ۳ به پیروزی دست یافت. شرایط در ست سوم هم مانند ست اول پیش رفت و مدودف با نتیجه ۷ بر ۶ حریف روس خود را مغلوب کرد. 

مدودف در نیمه نهایی به مصاف تیم می رود. دیگر دیدار این مرحله را الکساندر زورف و پابلو کارنیو برگزار می کنند. 

در بخش بانوان سرنا ویلیامز برابر پیرونکووا قرار گرفت و ۲ بر یک حریفش را شکست داد. تنیسور آمریکایی ست نخست را با نتیجه ۶ بر ۴ واگذار کرد اما در دو ست دیگر توانست پیروز شود. او ابتدا با نتیجه ۶ بر ۳ برابر حریفش پیروز شد و در ادامه ۶ بر ۲ حریفش را مغلوب کرد تا در جمع چهار تنیسور برتر قرار بگیرد.

بامداد پنجشنبه ویکتوریا آزارنکا به مصاف الیس مرتنس رفت و به راحتی حریف بلژیکی اش را با نتیجه ۲ بر صفر برد. تنیسور اهل بلاروس در ست اول ۶ بر یک پیروز شد و ست دوم را با نتیجه ۶ بر صفر به نفع خود پایان داد. 

آزارنکا بامداد جمعه در نیمه نهایی برابر ویلیامز قرار خواهد گرفت و نائومی اوساکا به مصاف جنیفر برادی خواهد رفت.

تگ ها


تنیس