پاینده: اتفاقات بازی با پرسپولیس مهندسی شده بود

محمدجواد پاینده مدیر رسانه ای تراکتورسازی روی خط تلفنی برنامه نود (۱۲ دی)آمده و ضمن انتقاد شدید از حکم کمیته انضباطی برای اتفاقات مسابقه پرسپولیس و تراکتورسازی و محرومیت یک جلسه ای تماشاگران پرسپولیس گفت: ما با توجه به اتفاقات بازی رفت با حسن نیت وارد زمین شدیم و مهدی کیانی با تصویر هادی نوروزی به زمین آمد تا تا جو ورزشگاه عوض شود و توهین های صورت گرفته در قبل محکوم شود ......

 محمدجواد پاینده مدیر رسانه ای تراکتورسازی روی خط تلفنی برنامه نود (۱۲ دی)آمده و ضمن انتقاد شدید از حکم کمیته انضباطی برای اتفاقات مسابقه پرسپولیس و تراکتورسازی و محرومیت یک جلسه ای تماشاگران پرسپولیس گفت: ما با توجه به اتفاقات بازی رفت با حسن نیت وارد زمین شدیم و مهدی کیانی با تصویر هادی نوروزی به زمین آمد تا تا جو ورزشگاه عوض شود و توهین های صورت گرفته در قبل محکوم شود. کاملا واضح است اتفاقات رخ داده در بازی جمعه و رفتار ۶۰ هزار تماشاگر این تیم با ساماندهی رخ داده و با مسببین اصلی این توهین ها در این حکم هیچ برخوردی نشده است و همین امشب باشگاه به حکم صادره اعتراض خود را اعلام کرده است
محمدجواد پاینده، مدیر رسانه‌ای تراکتورسازی تأکید کرد: ما حسن نیت خود را در ابتدای بازی برگشت با حرکتی که مهدی کیانی با در دست داشتن عکس مرحوم هادی نوروزی داشت، نشان دادیم و طبیعتا انتظار این بود، جو ورزشگاه نیز با رویکرد اخلاقی باشگاه تراکتورسازی که حواشی دور رفت را محکوم کرده بود، تغییر داشته باشد. البته آنچه که مورد اعتراض باشگاه تراکتورسازی بوده و با اتفاقات گذشته کاملاً فرق می کرد، این بود که این اتفاق در بازی با پرسپولیس سازماندهی شده صورت گرفته و ۶۰ هزار نفر تماشاگر یک توهین قومیتی را به طور گسترده انجام می‌دهند و جای هیچ تردیدی را باقی نمی گذارد که این جمعیت زیاد، شعاری را یکصدا سر داده و امکان ندارد که بدون هماهنگی صورت گرفته باشد اما باید با این اتفاق به طور جدی برخورد نمی‌شود. از دید ما باید برخورد جدی با این مسئله صورت گرفته و تراکتورسازی هم اعتراض خود را به این مسئله اعلام می کند.
پاینده تصریح کرد: در هفته سوم با استقلال هماهنگی انجام دادیم که لیدرهای دو تیم در ورزشگاه جو خوبی به وجود آوردند و توهین ها و حواشی احتمالی در آن بازی به مراتب کمتر شد اما در برابر پرسپولیس، تیم میزبان خود را از قبل آماده‌کرده بود که این اتفاقات و حواشی صورت بگیرد و با جمعیت ۶۰ هزار نفری یکصدا توهین می کنند. مگر می‌شود این کار و توهین قومیتی بدون هماهنگی انجام شده باشد؟ ۶۰ هزار نفر را یک گروهی متحد کردند؛ همه مردم ایران از این اتفاق ناراحت هستند و عوامل مشخص هستند اما با آنها چه برخوردی می‌شود؟
مدیر رسانه‌ای تراکتورسازی عنوان کرد: تفاوت برای استقلال و پرسپولیس برای ما وجود داشته است؛ باشگاه استقلال در بازی رفت بسیار با ما همکاری داشت ولی در دیدار با پرسپولیس اینطور نبود. مسئله ای که مورد اعتراض باشگاه تراکتورسازی قرار دارد این است که این اتفاقات قطعاً مسبب و عامل تحریک کننده و هماهنگ کننده معینی دارد اما از کمیته انضباطی سئوال داریم که ردپای این گروه، افراد یا عوامل در حکم این کمیته کجاست و چرا به آنها پرداخته نشده است.

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال