پای ستاره فراموش‌نشدنی یوونتوس به دادگاه کشیده شد

دیوید ترزگه ستاره فراموش‌نشدنی باشگاه یوونتوس به دلیل تخلفاتش در رانندگی باید در دادگاه حاضر و در مقابل اتهامات از خود دفاع کند....

دیوید ترزگه ستاره فراموش‌نشدنی باشگاه یوونتوس به دلیل تخلفاتش در رانندگی باید در دادگاه حاضر و در مقابل اتهامات از خود دفاع کند.

به گزارش مدال؛ «دیوید ترزگه» ستاره سابق باشگاه یوونتوس توسط پلیس تورین به دلیل رانندگی در حالت غیر معمولی ناشی از مصرف الکل دستگیر شد و طبق گفته «کوریره د تورینو» گواهینامه‌اش ضبط شده است.

مهاجم سابق فرانسوی ابتدا از دادن تست مقابل پلیس طفره رفت ولی در نهایت بعد از یک ساعت، حاضر به انجام تست شد. با این حال حتی این تاخیر طولانی مدت نیز نتوانست اثر الکل را از وجود ترزگه پاک کند و به این ترتیب ستاره سابق باشگاه یوونتوس با جریمه و ضبط گواهینامه‌اش مواجه شد. دیوید در روزهای آینده باید به دلیل سرپیچی از دستور پلیس و البته رانندگی در حالت مستی، در دادگاه حاضر و در مقابل اتهامات از خود دفاع کند.

ترزگه 41 ساله با 171 گل در سال‌های 2000 تا 2010، عنوان بهترین گلزن خارجی تاریخ یوونتوس را در اختیار دارد. ضمن اینکه او برای تیم ملی فرانسه نیز 34 گل در 71 بازی به ثمر رسانده و با این تیم فاتح جام‌جهانی 1998 و یورو 2000 شده است.

بیشتر بخوانید:

شرط بندی ستاره سابق لیورپول را به دردسر انداخت

تگ ها


دیوید ترزگه بیانکونری بانوی پیر جریمه رانندگی رانندگی و الکل سری آ