پای شاگرد کی روش از جا درآمد! (عکس)

پیروزی ۳-۰ کلمبیا بر ونزوئلا در اوایل بازی با اتفاقی جنجالی همراه بود. مصدومیت بسیار شدید بازیکن کلمبیا و پس گرفتن کارت قرمزی که داور به بازیکن ونزوئلا نشان داده بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سانتیاگو آریاس مدافع کلمبیا در دقیقه ۸ مسابقه بعد از برخورد با داروین ماچیس بازیکن ونزوئلا به شدت آسیب دید. آسیب او به قدری شدید بود که بازیکن خطاکار ونزوئلا را به بهت زده کرد.

آریس در دقیقه ۸ بازی با تکلی بلند روی پای ماچیس رفت تا توپ را از او در نزدیکی محوطه جریمه کلمبیا بگیرد. توپ با برخورد به پای ماچیس به کرنر رفت ولی بازیکن ونزوئلا روی آریس افتاد و ستاره کلمبیا در حالی روی زمین افتاد که از درد به خود می پیچید. تصاویر شوکه کننده بعدی اما نشان داد که پای او کاملاً از جا درآمده. مصدومیت آنقدر شدید بود که قوزک پای آریس با زانویش زاویه پیدا کرده بود.

داور که بلافاصله به صحنه رسیده بود یک کارت قرمز به ماچیس نشان داد ولی جالب این بود که بعد از بررسی صحنه توسط VAR حکم خود را پس گرفته و ماچیس توانست به بازی ادامه دهد. به این ترتیب ونزوئلا شانس آورد که ۸۲ دقیقه را ده نفره در مقابل تیم کی‌روش بازی نکرد.

ماچیس وینگر ونزوئلا اما کاملاً بهت زده و ناراحت به نظر می‌رسید و حتی در تصاویر به نظر می‌رسید در حال گریه کردن است. تیم پزشکی که وارد زمین شده بود به مدت شش دقیقه به آریس رسیدگی کرد ولی او در نهایت با برانکارد به بیرون از زمین منتقل شده و به بیمارستان فرستاده شد.

آریس که بازیکن اتلتیکو مادرید است و در حال حاضر به صورت قرضی برای لورکوزن بازی می‌کند احتمالاً برای مدتی طولانی از میادین دور خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

شکست ناپذیری کی روش و فریادهای سانتیاگو آریاس

ٰخلاصه بازی کلمبیا 3 - ونزوئلا 0
 

 

تگ ها


کارلوس کی روش تیم ملی ونزوئلا تیم ملی کلمبیا فوتبال جهان فوتبال