پای فردوسی پور به جنجال بازی پرسپولیس و سپاهان باز می‌شود!

قلعه نویی که مدعی است برنامه ۹۰ را نمی بیند و حرف های او درباره مجری همین برنامه به شدت جالب است این بار تقاضا دارد تمام آنچه در این بازی اتفاق افتاده را عادل فردوسی پور بررسی کند! بازی تیم های سپاهان و پرسپولیس، مقدمه ای پرحاشیه، روندی جنجالی و اختتامیه ای پر حرف و حدیث داشت ......

قلعه نویی که مدعی است برنامه ۹۰ را نمی بیند و حرف های او درباره مجری همین برنامه به شدت جالب است این بار تقاضا دارد تمام آنچه در این بازی اتفاق افتاده را عادل فردوسی پور بررسی کند!

بازی تیم های سپاهان و پرسپولیس، مقدمه ای پرحاشیه، روندی جنجالی و اختتامیه ای پر حرف و حدیث داشت.
مسابقه ای که ابتدا با سنگ پرانی و حمله به اتوبوس پرسپولیسی ها، مصاحبه های مربیان پیش از بازی و جنگ مدعیان در صدر جدول به اوج حساسیت رسیده بود.
حالا هر کدام از طرفین، حق را به خود می دهند. سرمربی سپاهان که طبق معمول تصور می کند تنها مردی است که در فوتبال ایران در حقش جفا می شود داد سخن سر می دهد؛ 
او این بار فغانی و افتخارات بین المللی اش را نشانه گرفته است و در نقطه مقابل، برانکو ایوانکوویچ، قضاوت این داور را بی نقص می داند.
قلعه نویی که مدعی است برنامه ۹۰ را نمی بیند و حرف های او درباره مجری همین برنامه به شدت جالب است این بار تقاضا دارد تمام آنچه در این بازی اتفاق افتاده را عادل فردوسی پور بررسی کند!
برانکو اما از همه چیز اظهار رضایت می کند و می گوید دلیل اعتراض سپاهانی ها را متوجه نمی شود.
خلاصه هر دم از این باغ بری می رسد؛ تحلیل های پس از بازی به شدت احساساتی است و به نظر می رسد مربیان که باید در این گونه مواقع، خود را بیشتر از بقیه کنترل کنند در نازل ترین حالت ممکن، وارد این مناقشه شده اند.
نتیجه بازی اما عوض نمی شود. سپاهان و پرسپولیس بازی خود را انجام داده اند. فغانی قضاوتش را کرده و بر سوت پایان دمیده؛
 وضعیت تیم های صدرنشین هم خوب است. چه سپاهان که با ۳۰ امتیاز در صدر جدول می درخشد؛ چه پدیده، پرسپولیس، تراکتورسازی و استقلال که هر کدام صدرنشین لیگ را با فاصله ای اندک تعقیب می کنند، لیگ این گونه زنده است و بازی هایش هر هفته، به ویژه در نیم فصل دوم جذاب تر هم می شود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال