پای فیفا به انتقال ستاره پرتغالی به یونایتد باز شد

فیفا اعلام کرد که بحث شکایت باشگاه سمپدوریا علیه اسپورتینگ لیسبون را در رابطه با انتقال برونو فرناندز به منچستر یونایتد بررسی می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سمپدوریا در تابستان سال ۲۰۱۷ برونو فرناندز پرتغالی را به اسپورتینگ لیسبون فروخت و این بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی با قراردادی به ارزش ۴۶.۵ میلیون یورو به اضافه پاداش راهی منچستر یونایتد شد.

روزهای گذشته باشگاه سمپدوریا مدعی شد که از انتقال برونو فرناندز به منچستریونایتد باید مبلغ ۴.۶ میلیون یورو به آن ها برسد چرا که چنین موضوعی به عنوان بندی در قرار داد فروش این بازیکن پرتغالی به اسپورتینگ لیسبون قید شده بود.

با این حال بعد از تو مطرح شدن جنین اهدایی توسط سمپدوریا، باشگاه پرتغالی بیانیه ای منتشر کرد و اظهار داشت که چنین چیزی صحت ندارد. آنها همچنین مدعی شدند که این موضوع توسط فیفا هم روشن است و باشگاه ایتالیایی نمی‌تواند هیچ ادعایی در این باره داشته باشد.

حالا اما به نظر می رسد که فیفا نیز به مسئله شکایت باشگاه سمپدوریا ورود کرده و قصد دارد با توجه به تعهدات مالی مندرج در قرارداد برونو فرناندز، این مسئله را مورد بررسی قرار دهد.

بیشتر بخوانید:
ضرر هنگفت بارسلونا از خرید ستاره برزیلی
کریس رونالدو و اسنپ شخصی هوایی‌اش!+ عکس 
پوست ستاره کره‌ای در سربازی کنده شد 

تگ ها


برونو فرناندس فوتبال جهان فیفا سمپدوریا اسپورتینگ لیسبون منچستر یونایتد فوتبال