پای یک پیشنهاد روسی در میان است/ علیپور امروز در باشگاه پرسپولیس

علی علیپور مهاجم شماره 70 پرسپولیس که مدتی قبل به دنبال حضور در یک تیم بلژیکی بود این بار با پیشنهادی از روسیه مواجه شده است....

پای یک پیشنهاد روسی در میان است/ علیپور امروز در باشگاه پرسپولیس

علی علیپور امروز جلسه مهمی با ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره ماندن در جمع سرخپوشان یا رفتن از این تیم خواهد داشت.
به گزارش مدال، علی علیپور مهاجم پرسپولیس از یک باشگاه روسیه‌ای پیشنهاد جدی دریافت کرده و مسئولان این باشگاه با پرسپولیسی‌ها هم مکاتبه کرده‌اند.
علیپور روز سه‌شنبه جلسه ای با ایرج عرب خواهد داشت و تکلیف مهاجم قائمشهری سرخپوشان امروز مشخص می‌شود.
علیپور روز گذشته در مصاحبه ای در این خصوص اعلام کرد: فردا جلسه مهمی با آقای عرب دارم و ان‌شاءالله همه چیز به خوبی جلو برود، بعد از جلسه بهتر می توانم در این باره صحبت کنم.
علیپور پیش از این پیشنهاداتی از باشگاه های زولته وارخم بلژیک به مبلغ 500 هزار دلار، آلمریا اسپانیا به مبلغ 400 هزار دلار و از باشگاه آ.ا.ک آتن یونان دریافت کرده بود اما مذاکرات باشگاه پرسپولیس با این تیم‌ها منجر به جدایی علیپور نشد و باشگاه با رقم پیشنهادی این باشگاه‌ها مخالفت کرد.
بعید است باشگاه پرسپولیس در صورتی که موفق به جذب طارمی نشود با جدایی علیپور موافقت کند.
امید عالیشاه و احمد نوراللهی دو بازیکن دیگر پرسپولیس هستند که با باشگاه قرارداد دارند و امروز با عرب جلسه خواهند داشت تا تکلیف‌شان مشخص شود.

 

اخبار مرتبط:
1+3 گزینه برای خط حمله پرسپولیس؛ هاسکیچ منتفی نشده، طارمی گزینه سایلنت
مقاصد احتمالی دیپورتی‌های پرسپولیس/ انتخاب‌های محدود، ارزان و متوسط
سومین بازیکن مازاد پرسپولیس با کالدرون جلسه خصوصی برگزار می‌کند

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس جدایی علی علیپور علی علیپور اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال