پا درمیانی امری به خاطر مدافع آلمانی

علیرغم نگرانی هواداران آرسنال از خط دفاعی این تیم و اشتباهات مصطافی در فصل گذشته، اونای امری به مدافع آلمانی خود اعتماد دارد....

به گزارش مدال؛ «اونای امری» سرمربی آرسنال می‌گوید که به « شکودران مصطافی» به طور کامل اعتماد دارد و معتقد است در صورتی که مدافع آلمانی به بازی گرفته شود، می‌تواند نمایش خوبی از خود به جای بگذارد. این در حالی‌ست که هواداران آرسنال نسبت به عملکرد مصطافی چندان خوشبین نیستند و به همین دلیل نیز شایعاتی پیرامون جدای او از جمع توپچی‌های لندن در رسانه‌ها پیچیده است.

حال «گل» به نقل از امری افشا ساخته که او با مصطافی درباره جدایی احتمالی نیز صحبت کرده است: «در پایان فصل گذشته من با مصطافی صحبت کردم. هنگام شروع پیش فصل هم به گفتگو پرداختم. این کار را دو هفته پیش نیز انجام دادم و درباره اینکه شاید او بتواند جدا شود بحث کردیم. در حال حاضر مصطافی با ما است و اگر به او نیاز پیدا کنیم برای ما بازی خواهد کرد. به او اعتماد دارم که کارش را خوب انجام می‌دهد.»

مدافع آلمانی در سال 2016 به آرسنال پیوست اما در این مدت اشتباهات زیادی مرتکب شد و تمرکز در بازی خود نداشت. در آخرین دیدار دوستانه آرسنال در پیش فصل، توپچی‌ها به مصاف بارسلونا رفت و مصطافی دقایق پایانی به میدان آمد اما باز هم نتوانست در دقیقه 90 به درستی «لوئیس سوارس» را یارگیری و مهار کند و به این ترتیب آبی‌اناری‌ها 2 بر یک پیروز شدند.

سرمربی توپچی‌ها:«عادی است که برخی هواداران برخی بازیکنان را بیشتر دوست داشته باشند و به آن‌ها بیشتر باور داشته باشند. من اما می‌خواهم قوی باشیم، ترکیب خوبی داشته باشیم، جنگنده باشیم و بالاتر از همه، تمام بازیکنانمان اعتماد به نفس داشته باشند. مصطافی اگر بازی کند، با اعتماد به نفسش باید به ما کمک کند و من این امر را به هواداران قول می‌دهم و از آنها می‌خواهم از بازیکنان به طور کامل حمایت کنند.»

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی آرسنال برای فصل ۲۰-۲۰۱۹

تگ ها


شکودران مصطافی اونای امری توپچی‌های لندن شکودران موستَفی آرسنال لیگ برتر فوتبال