پتر چک ۳۸ساله به راحتی جانشین کپا می‌شود

جان‌فرانکو زولا مربی سابق چلسی از اضافه شدن شگفت‌انگیز نام پتر چک به فهرست این تیم دفاع کرده و می‌گوید چک در۳۸سالگی هم می‌تواند جانشین کپا باشد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اعلام شگفت‌انگیز باشگاه چلسی مبنی بر اینکه نام پتر چک اسطوره ۳۸ساله این تیم به فهرست بازیکنان اضافه شده جان‌فرانکو زولا مربی سابق چلسی می‌گوید با اینکه چنین اقدامی برایش عجیب بوده ولی شکی ندارد که چک حتی در ۳۸سالگی می‌تواند جانشین کپا سنگربان جوان و پراشتباه این تیم بشود.

وقتی فرانک لمپارد فهرست تیم خود برای دیدارهای آتی در لیگ برتر را اعلام کرد قرار گرفتن نام پتر چک در این فهرست برای خیلی ها تعجب آور بود. چک در سال ۲۰۱۹ بازنشسته شده و در شانزده ماه گذشته در چلسی پست مدیریتی داشت.

زولا اما در این باره گفت: " این تصمیم برایم واقعاً تعجب آور بود. اما واقعیت این است که سی و هشت سالگی، به خصوص برای یک دروازه بان، این روزها سن نرمالی است. پتر توانایی باورنکردنی دارد و تجربه اش بی نظیر است. راستش را بخواهید نمی دانم الان از نظر بدنی چه وضعی دارد ولی با تجربه و قابلیتش به عنوان یک دروازه بان من شک ندارم که از پس این کار برخواهد آمد".

تگ ها


کپا آریسابالاگا پتر چک چک چلسی