پتر چک: ونگر باید از مورینیو یاد بگیرد

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، 2 شکست از 3 بازی اول لیگ برتر برای آرسنال باعث شده تا دوباره انتقادات از ونگر به اوج برسد و پتر چک معتقد است روحیه حاکم بر تیم باید تغییر کند ......


به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، 2 شکست از 3 بازی اول لیگ برتر برای آرسنال باعث شده تا دوباره انتقادات از ونگر به اوج برسد و پتر چک معتقد است روحیه حاکم بر تیم باید تغییر کند.

پتر چک گفت: "زمانی که مورینیو از پورتو راهی چلسی شد، یک چیز بزرگ به این تیم اضافه کرد؛ زیرا مورینیو از باشگاهی آمده بود که هرگز دوم شدن را در لیگ نمی پذیرفت.

مورینیو همان روحیه را در چلسی هم حاکم کرد و ما به هر قیمتی می خواستیم پیروز باشیم. مورینیو حتی از تساوی هم متنفر بود و ما می دانستیم که اگر با تساوی به رختکن بازگردیم او راضی نخواهد بود.

از طرف دیگر برد با 5 گل  یا پیروزی 0-1 برای او مهم نبود و وی تنها از ما پیروزی می خواست؛ اما در آرسنال فلسفه ما فرق می کند، زیرا ما به هر طریقی نمی خواهیم نتیجه بگیریم و بازی زیبا نیز برای ما اهمیت دارد.

همانطور که یورگن کلوپ گفت، ما شبیه یک موسیقی کلاسیک هستیم، زیرا زیبا بازی کردن تبدیل به ذات آرسنال شده است.

زمانی که به آرسنال آمدم به خودم گفتم اگرچه این تیم سالهاست فاتح لیگ نشده؛ اما من می خواهم یکی از افرادی باشم که کمک کنم این اتفاق رخ دهد. رویای من قهرمانی لیگ با توپچی هاست؛ اما فکر نمی کنم 10 سال برای رسیدن به این رویا زمان داشته باشم."

 

تگ ها


اخبار روز آرسنال لیگ برتر فوتبال