پتکوویچ: همه می گویند سوئیس هیچ شانسی ندارد

ولادیمیر پتکوویچ، سرمربی تیم ملی سوئییس تاکید کرد هدف تیمش برابر فرانسه صعود به دور بعد خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی سوئیس در اولین گام در دور حذفی رقابت های یورو ۲۰۲۰ قرعه بسیار دشواری داشته و باید فردا شب به مصاف فرانسه مدعی برود. ولادیمیر پتکوویچ، سرمربی تیم ملی سوئیس در نشست خبری قبل از این مسابقه حضور یافته و مدعی شد تیمش اغلب در مقابل نام های بزرگ عملکرد خوبی از خود ارائه می دهد.

ولادیمیر پتکوویچ گفت: "تیم ملی فرانسه فرانسه با وجود چند مصدوم هنوز هم بازیکنان خوبی در اختیار دارد. ما باید بر روی سیستم خود تمرکز کنیم. با تمام احترامی که برای حریف قائل هستیم، سعی در صعود به دور بعد خواهیم داشت و در این مرحله شما همیشه باید به جلو نگاه کنید. همه به گونه ای صحبت می کنند که انگار هیچ شانسی نداریم، اما ما به خود ایمان داشته و باید در زمین نشان دهیم چه کارهایی می توانیم انجام دهیم.

در چند سال گذشته ما نمایش های خوبی مقابل تیم های بزرگ داشتیم و باید روی نقاط قوت خود مانور بدهیم. در مقابل تیمی مانند فرانسه اگر هر دو تیم با تمام توان بازی کنند قادر به صعود نخواهیم بود. باید کاری کنیم فرانسه با ۸۰ درصد قدرت بازی کرده و ما با نهایت انرژی در میدان حاضر شویم.

هنگام لحظات سخت و دشوار است که شما تجربه کسب می کنید و ما می خواهیم گام بعدی را مقابل فرانسه برداریم. قطعا در بازی مقابل لهستان در یورو ۲۰۱۶ لیاقت صعود داشتیم، اما در ضربات پنالتی باید خوش شانس باشید. ما از آن دیدار و همچنین از شکست مقابل سوئد در جام جهانی ۲۰۱۸ درس گرفتیم. حالا ما فقط یک هدف داریم که آن ارائه بازی خوب مقابل فرانسه و تلاش برای صعود به دور بعد خواهد بود."

تگ ها


تیم ملی سوئیس تیم ملی فرانسه یورو ۲۰۲۰