پتی: مشکلات دفاعی آرسنال باید رفع شود

هافبک دفاعی سابق توپچی ها معتقد است که حتی با وجود خط حمله خوب، این تیم باید مشکلات دفاعی اش را برطرف کند تا در ادامه راه به مشکل برنخورد ......

هافبک دفاعی سابق توپچی ها معتقد است که حتی با وجود خط حمله خوب، این تیم باید مشکلات دفاعی اش را برطرف کند تا در ادامه راه به مشکل برنخورد.

امانوئل پتی، هافبک فرانسوی سابق باشگاه های چلسی و آرسنال معتقد است که خط دفاعی آرسنال مشکلات زیادی دارد و اگر این مشکلات حل نشوند، این تیم نمی تواند در پایان فصل در جایگاه خوبی در لیگ برتر قرار گیرد.

به نقل از Goal، پتی پس از پیروزی آرسنال مقابل کاردیف سیتی در خصوص این مسئله بیان کرد: خط دفاعی آرسنال برای اینکه بتواند در سطحی قرار بگیرد که با تیم های بزرگ مقابله کند، راهی طولانی پیش رو دارد. ما این مسئله را مقابل کاردیف سیتی دیدیم. مشکلات آنها تکرار می شوند و در سال های اخیر نیز به همین شکل بوده است. این مشکل نه به وسیله امری نه به وسیله ونگر و نه به وسیله بازیکنان درون زمین درست نشده است. شاید اگر اوبامیانگ و لاکازت با هم در زمین حضور داشته باشند، بتوانند روی هم 40-50 گل بزنند ولی حتی با این وجود، اگر آرسنال مشکلات خط دفاعی اش را حل نکند، نمی تواند جزو بالانشینان باشد.

آرسنال 21 شهریور ماه به مصاف نیوکاسل خواهد رفت.

تگ ها


آرسنال لیگ برتر فوتبال