"پخش نود با ساختار جدید" یعنی حذف فردوسی‌پور؟! /صدای میثاقی می‌آید!

مدیر گروه ورزش شبکه 3 از تغییر در ترکیب برنامه 90 برای سال جدید خبر داد که ابهاماتی برای ادامه این برنامه پرطرفدار در سال 98 به وجود آورد...

مدیر گروه ورزش شبکه 3 از تغییر در ترکیب برنامه 90 برای سال جدید خبر داد که ابهاماتی برای ادامه این برنامه پرطرفدار در سال 98 به وجود آورد

آیا منظور از تغییرات در ترکیب و ساختار برنامه نود یعنی حذف عادل فردوسی پور؟

به گزارش مدال، بعد از اختلافات عادل فردوسی‌پور با فروغی مدیر شبکه سوم و حواشی پیش آمده در جشن جام‌جم که او صراحتا از «بی‌مهری» به خود در «شبکه‌ای که خانه‌اش بود» حرف زد، حالا مدیر گروه ورزش شبکه 3 از تغییر در ترکیب برنامه 90 برای سال جدید خبر داده می‌گوید: «برنامه نود در سال جدید با ترکیب و ساختار جدید روی آنتن می‌رود.

او در مورد سرنوشت عادل فردوسی‌پور گفته: فردوسی‌پور فرزند رسانه ملی است و با تخصصی که دارد می‌تواند در سمت‌های جدی‌تر و با دست بازتر به تکثیر برنامه‌های تخصصی ورزشی بپردازد، به طوری که ما بتوانیم برنامه‌های پرمخاطب ورزشی بیشتری داشته باشیم.

در همین حال «احسان شیعه» مدیر شبکه ورزش خبر داد که به «عادل فردوسی‌پور» مجری و تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «نود» پیشنهاد قائم‌مقامی شبکه ورزش داده شده است. او تاکید کرده که  «این پیشنهاد به وی اعلام شده اما هنوز در این زمینه به نتیجه مشخصی نرسیده‌ایم.»

البته ساعتی پیش فردوسی‌پور اعلام کرد که پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش را نخواهد پذیرفت و حالا باید دید گام بعدی مدیران شبکه ۳ چه خواهد بود.

ساعتی پیش فردوسی پور در گفت‌وگویی کوتاهی که روی ایرنا و سایت نود منتشر شد این موضع کوتاه را گرفت: «باتوجه به انتشار برخی از خبرها در ساعات گذشته به اطلاع می‌رسانم که اینجانب پیشنهاد ارائه شده در مورد پست قائم مقامی شبکه ورزش را نپذیرفته‌ام.»

با این شرایط برخی مدعی هستند و تاکید دارند که تصمیم حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه 90 قطعی شده است و منظور از ساختار جدید یعنی اجرای برنامه نود توسط میثاقی.