پدرو: آرزویم بازگشت به بارسلوناست

پدرو ستاره سابق بارسلونا و کنونی چلسی، می‌گوید آرزویش بازگشت به تیم سابقش است...

به گزارش مدال، پدرو، مهاجم چلسی مایل است به بارسلونا برگردد.

پدرو که حالا 32 ساله است و زیر نظر لمپارد به یک بازیکن نیمکت نشین در چلسی تبدیل شده، محصول آکادمی لاماسیا است که نقش غیرقابل انکاری در رقم خوردن طلایی ترین عصر تاریخ بارسلونا داشت. او اگرچه در آخرین فصول حضورش در بارسا تقریبا نیمکت‌نشین شده بود اما باز هم مهره تاثیرگذاری به شمار می‌رفت. پس از انتقال پدرو به چلسی، باز هم او بازیکن ارزشمندی برای آبی‌های لندن بود اما ظاهرا زمان جدایی او از این تیم فرا رسیده است.

به گزارش موندو دپورتیوو، پدرو می‌گوید:

"بازگشت به بارسلونا یکی از گزینه‌هایی است که همیشه روی میز است که امیدوارم تحقق پیدا کند. همه از عشق و علاقه من به بارسا خبر دارند و مشخصا بازگشت به این تیم، همیشه جزو گزینه‌ها است. همیشه این را گفته‌ام. اگر به بازیکن فعلی تبدیل شده‌ام، به خاطر بارسلونا بوده است. به همین خاطر صمیمت و علاقه خاصی به بارسا دارم. از آنجا خاطرات زیادی دارم. سال‌ها در بارسا بودم و همه به من محبت می‌ورزیدند.

چیزی که نمی‌دانم این است که تصمیم گیری درباره بازگشت من بر عهده مربی است یا رئيس باشگاه یا فرد دیگری. انتقال بعید و دشواری است ولی از نظر من یکی از گزینه‌ها است. خوشحالم که بخشی از تاریخ پرافتخار بارسلونا بوده‌ام."

اخبار مرتبط:

هافبک بارسلونا در آستانه انتقال به بتیس

تگ ها


فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات پدرو الیزر رودریگز لدسما چلسی بارسلونا لیگ برتر لالیگا فوتبال