پدرو: پیروزی در دیدار امشب پاداش یک سال زحمت ماست

ستاره اسپانیایی چلسی از اشتیاقش برای پیروزی در فینال لیگ اروپا گفته است...

پدرو می‌گوید تیمش باید هر آنچه در توان دارد برای پیروزی در فینال بگذارد.

به گزارش مدال، در چارچوب رقابت های لیگ اروپا، امشب در دیداری سرنوشت ساز، دو تیم چلسی و آرسنال برای کسب عنوان قهرمانی، به مصاف یکدیگر خواهند رفت. آرسنال فصل کم‌فروغی را سپری می‌کند و پیروزی در دیدار فینال، تنها شانس آنها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است. در آستانه این دیدار حساس، پدرو رودریگز مهاجم 31 ساله تیم چلسی که تا کنون موفق به کسب عناوین مختلفی شده، در گفتگو با وب سایت رسمی چلسی، در خصوص مسائل مختلف به صحبت پرداخت:

"پیروزی در این دیدار، می تواند پاداش یک سال سخت کوشی ما باشد. برای ما کسب یک جام، رضایت بخش ترین حس ممکن را ایجاد می‌کند. این به معنی این است که ما در طول فصل کار خود را به درستی انجام دادیم و شانس تکرار این حس ویژه (شما نمی‌توانید آن را با کلمات توصیف کنید) را داریم. شما همیشه برای کسب عناوین مختلف مشتاقید به خاطر اینکه این عناوین، در رشد و طی شدن مسیر حرفه ای شما به عنوان یک فوتبالیست، تاثیر بسزایی دارد. شما می‌توانید از هر چیزی خسته شوید، اما از پیروزی هرگز خسته نمی‌شوید."

لیگ اروپا تنها قطعه گمشده در پازل افتخارات پدرو محسوب می‌شود و همین امر انگیزه مضاعفی برای او ایجاد کرده تا به هر شکل ممکن که می‌تواند این عنوان را نیز کسب کند. او در این باره گفت:

"این موضوع به من انگیزه بیشتری می‌دهد چرا که تنها عنوانی است که موفق به کسب آن نشدم. یک مبارزه میان دو تیم بالای جدول لیگ برتر داریم که بسیار جذاب و تماشایی خواهد شد. رقیب ما برای فوتبال بازی کردن می‌آید و مانند تیم ما از جلو دفاع می کند پس اطمینان دارم که شاهد بازی جذابی خواهیم بود."

پدرو در مورد جو رختکن تیم و اینکه چه تاثیری در بازی آنها دارد افزود:

"احساس می‌کنم تجربه زیادی در طول مدت فعالیتم در فوتبال به دست آوردم؛ بنابراین همیشه سعی می‌کنم هر گونه توصیه ای که می‌توانم را انجام دهم. ما گروه خوبی اینجا تشکیل دادیم؛ بازیکنان جوان هماهنگی بالایی با بازیکنان قدیمی تیم دارند و این مسئله اهمیت زیادی دارد. در این باشگاه، بازیکنان با تجربه ای مثل ادن هازارد و داوید لوییز حضور دارند؛ همچنین ما بازیکنانی مانند گری کیهیل و سزار آزپلیکوئتا را داریم که چندین سال است برای باشگاه چلسی توپ می‌زنند. آنها توصیه های خوبی به بازیکنان جوان می‌کنند."

این دیدار سومین رویارویی ساری و امری محسوب می‌شود که سهم هر تیم از دو دیدار گذشته، یک پیروزی بود. پدرو در این خصوص گفت:

"ما شناخت خوبی از تیم آرسنال داریم و به همین دلیل بازی پر تنشی در پیش است. بازی فینال رقابت میان دو تیم هم شهری برای کسب جام است. و این حقیقت که این دیدار یک دربی است، انگیزه ما را برای فتح جام، دوچندان می‌کند."

بیشتر بخوانید:

امری: راه ونگر را می‌روم / آرسنال باید در جمع 10 تیم برتر جهان باشد

ساری پیش از فینال لیگ اروپا: به بازیکنانم افتخار می‌کنم

تگ ها


فینال لیگ اروپا لیگ اروپا دربی لندن اونای امری مائوریتسیو ساری پدرو الیزر رودریگز لدسما چلسی UEFA Europa League فوتبال