پدری: زندگی بدون مسی هم ادامه دارد

ستاره جوان بارسا از انگیزه های بالای تیمش برای فتح لیگ اروپا خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا فردا در نوکمپ میزبان ناپولی در بازی رفت پلی آف لیگ اروپاست. بارسا نتوانست به یک هشتم نهایی لیگ اروپا راه پیدا کند و باید شانس خود را در این تورنمنت امتحان کند.

پدری گونزالس در نشست خبری این بازی گفت:« برای این بازی ارزش زیادی قائلیم و دیدار مهمی خواهد بود. دوست داشتیم در لیگ قهرمانان باشیم ولی لیگ اروپا نیز تورنمنت مهمی است. انگیزه بالایی برای قهرمانی در این جام داریم.»

پدری ادامه داد:« ناپولی تیمی خطرناک در ضدحملات است و باید سعی کنیم توپ را از دست ندهیم. باید بازی را تحت کنترل داشت و از موقعیت ها استفاده کرد. ما بارسلونا هستیم و باید به ایده های خودمان پایبند باشیم. برخورد با فابیان روئیز در بازی فردا هم جالب خواهد بود. هنوز باهم حرف نزده ایم. فابیان هافبک فوق العاده ای است ولی امیدوارم روز خوب او نباشد. هدف ما چیزی غیر از پیروزی نیست و با حمایت هواداران خوشبینم نتیجه ای خوب کسب کنیم.»

ژاوی:« او همیشه به من توصیه می کند که به محوطه جریمه حریف نزدیک شوم و اینکه سر بالا بازی کنم. به من در بازی‌خوانی حریف کمک زیادی می کند.»

عدم ثبات بارسا:« بله، برابر اسپانیول زود به گل رسیدیم ولی سپس دچار افت شدیم. متاسفانه بازی را خوب کنترل نکردیم و اجازه دادیم خلق موقعیت کنند. باید در طول 90 دقیقه ثبات بیشتری در زمین داشته باشیم و این بدیهی است.»

نبود مسی:« لئو به ما فوق العاده کمک می کرد و از بازی کنارش لذت می بردم ولی واقعیت این است که دیگر او را در اختیار نداریم. خوشبختانه درک متقابل خوبی بین بازیکنان تیم وجود دارد و سعی می کنیم غیبت مسی را به گونه‌ای جبران کنیم. مسی بهترین بازیکن دنیاست ولی زندگی بدون او هم ادامه دارد.»

امباپه یا هالند:« تمرکزم روی بازی فرداست و در مورد اینکه امباپه بهتر است یا هالند نمی توانم نظر بدهم. هر دو از بهترین های دنیا هستند.»

بارسای کومان و ژاوی:« هر دو به من کمک کرده اند تا در فوتبال پیشرفت کنم. کومان مرا وارد ترکیب اصلی کرد و مدیونش هستم. ژاوی در پستی بازی می کرد که الان بازی می کنم و قطعا بهترین توصیه ها را به من خواهد کرد. او هم در سن کم به ترکیب اصلی بارسا رسید و در همین مدت نیز باعث بهتر شدن روند تیم شده است.»

 

تگ ها


فوتبال جهان لیونل مسی پدری گونزالس بارسلونا لالیگا فوتبال