پدری مثل اینیستا در بارسا تاریخ سازی می‌کند

پدری گونزالس در فصلی که پشت سر می گذاریم، تحسین همگان را باعث شده است....

به گزارش "ورزش سه"، پدری گونزالس هافبک جوان بارسلونا که تنها ۱۸ سال سن دارد، نوید یک هافبک درخشان را در آینده می‌دهد و عملکرد او در بازی هایی که حضور داشته، بسیار خوب و قابل توجه بوده است. او ژانویه ۲۰۲۰ از لاس پالماس به بارسا پیوست و از تابستان به جمع آبی اناری ها اضافه شد.

پدری علاوه بر اینکه در بارسلونا مورد اعتماد رونالد کومان قرار دارد، به تیم ملی اسپانیا هم دعوت شد و لوئیز انریکه هم به او باور دارد.

او را با آندرس اینیستا مقایسه می کنند و بارسا پس از تنها یک سال از جذب او قصد دار،د قرارداد او را تمدید کرده و دستمزدش را چند برابر کند.

روبرو ریوس کمک مربی سابق لاس پالماس یکی از تحسین کنندگان پدری است. او به رادیو مارکا گفت:« با په په مِل سرمربی باشگاه برنامه خاصی برای پدری تدارک دیدیم تا پیشرفت کند. به او کمک کردیم تا به ترکیب اصلی برسد ولی مهمتر از همه، تلاش خود بازیکن و حمایت خانواده اش بود. او تکنیک، فیزیک بدنی و ذهنیتی دارد که تحسین برانگیز است و شما را تحت تاثیر قرار می دهد.»

ریوس ادامه داد:« معتقدم پدری در بارسلونا یک دوران درخشان را به ثبت می رساند و تبدیل به بازیکنی نامدار در تاریخ باشگاه می شود. او همان خصوصیات و ویژگی های فوتبال اینیستا را دارد. برای پدری بهترین ها را آرزو می کنم.»

تگ ها


اینیستا ویسل کوبه پدری بارسلونا ژاپن