پدر تیبو کورتوا: رفتار هازارد غیرحرفه‌ای بود

انتقادات از رفتار جنجالی ادن هازارد و شوخی و خنده او با بازیکنان چلسی پس از باخت رئال مادرید برابر آبی ها همچنان ادامه دارد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در لندن ۲-۰ برابر چلسی شکست خورد تا از راهیابی به فینال چمپیونزلیگ بازبماند و تلخی شکست در کام هواداران با تماشای شوخی و خنده ادن هازارد با هم تیمی های قدیمی اش، تبدیل به خشم شد.

اکنون پدر تیبو کورتوا، دروازه بان بلژیکی رئال مادرید که او هم سابقه سال ها بازی در چلسی را دارد، نیز زبان به انتقاد از هازارد گشوده و او را غیرحرفه ای نامیده است. پدر کورتوا معتقد است که دیده شدن در حال بگو و بخند با بازیکنان رقیب ان هم پس از شکست و حذف از چمپیونزلیگ، اصلا حرکت هوشمندانه ای نبوده است.

تیری کورتوا، پدر دروازه بان تیم ملی بلژیک و رئال مادرید، درباره رفتار ستاره هم‌وطنش گفت: "او احتمالا اصلا در این باره فکر نکرده بود، اما آن تصاویر برای هواداران رئال مادرید بسیار دردناک بودند.

اگر ببینید که بازیکنی تنها دو دقیقه پس از حذف شدن دارد قهقهه می زند، من می گویم این رفتار غیرحرفه ای است."

ادن هازارد که این روزها از توفانی که در پی حرکت فکر نشده اش به وجود آمده با خبر است، در اینستاگرام خود از هواداران عذرخواهی کرد و نوشت: "من متاسفم. امروز کامنت های زیادی درباره خودم خواندم و قصد من هرگز توهین کردن به هواداران رئال مادرید نبود. بازی کردن برای رئال مادرید همیشه رویای من بود و من به اینجا آمدم تا پیروز شوم. فصل هنوز تمام نشده است و حالا باید در کنار هم برای قهرمانی در لالیگا بجنگیم! زنده باد مادرید!"

گفته می شود که رئال مادرید به دنبال این است تا در اولین فرصت از شر هازارد خلاص شود و او را به عنوان یک خرید ناموفق می بیند که نتوانسته در حد و اندازه های قرارداد ۱۰۰ میلیون یورویی خود ظاهر شود.

ستاره بلژیکی از زمان پیوستن به مادرید با مصدومیت های متعدد دست به گریبان بود و هرگز نتوانست به اوج آمادگی بازگردد و انتظارات مادریدی ها را برآورده کند. پنجره تابستانی نقل و انتقالات نزدیک است و نام هازارد در رابطه با پیوستن به باشگاه های مختلفی شنیده می شود، هر چند که اوتا سال ۲۰۲۴ با رئال مادرید قرارداد دارد.

پدر کورتوا معتقد است که هنوز هم می توان نظرات را در سانتیاگو برنابئو تغییر داد: "او هنوز هم می تواند در چهار بازی بعدی به این باشگاه قهرمانی در لالیگا را بدهد. ان وقت همه چیز فراموش و بخشیده می شود. سرخیو راموس یا یکی دیگر از بازیکنان در این باره با او حرف خواهند زد."

تگ ها


ادن هازارد تیبو کورتوا رئال مادرید