پدر لیونل مسی: از بعضی‌ها در بارسلونا ناراحتیم

خورخه مسی، پدر لیونل مسی مدعی شد آنها از رفتار برخی ارکان باشگاه بارسلونا ناراحت هستند....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از ورود خوان لاپورتا به باشگاه بارسلونا و پیروزی او در انتخابات ماه فوریه، به نظر می رسید پروسه تمدید قرارداد لیونل مسی با این باشگاه قطعی شده و این ستاره آرژانتینی تا پایان دوران ورزشی خود در نوکمپ باقی خواهد ماند. در تمام طول تابستان هواداران بارسلونا منتظر شنیدن خبر رسمی تمدید قرارداد لیونل مسی بودند که در نهایت باشگاه اعلام کرد امکان ثبت قرارداد وجود ندارد و این بازیکن از بارسا جدا خواهد شد.

لیونل مسی در نشست خبری خود هنگام اعلام جدایی از بارسلونا کسی را به صورت مستقیم مقصر اعلام نکرده و ترجیح داد به حواشی این ماجرا دامن نزند. اما حالا خورخه مسی بعد از اولین بازی فرزندش در لباس پاری سن ژرمن مدعی سد این خانواده از رفتار برخی از اعضای باشگاه بارسلونا ناراحت هستند.

خورخه مسی در پاسخ به سوال خبرنگار نشریه مارکا گفت: "خیر، از دست باشگاه بارسلونا بابت جدایی لیونل مسی ناراحت نیستیم. گرچه از رفتار برخی افراد گله داریم، زیرا آنها به ما صدمه زدند و فقط می توانم در همین حد بگویم. اما به نظر من این مسئله دیگر تمام شده است. اولین بازی لئو برای پاری سن ژرمن؟ زندگی اینگونه است دیگر."

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی بارسلونا