پدر مسی، عامل تخریب ابرستاره آرژانتینی بود

هوگو سانچس ستاره سابق رئال مادرید می‌گوید لیونل مسی به دلیل توصیه بد پدر و مدیر برنامه‌هایش خورخه مسی مجبور به ماندگار شدن در بارسا شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیونل مسی که ابتدا به باشگاه بارسلونا اعلام کرده بود قصد جدایی از باشگاه را دارد در نهایت مجبور شد از تصمیم خود برگردد و اعلام کند که قصد ماندن در بلوگرانا را دارد. هوگو سانچس ستاره سابق رئال مادرید این تصمیم مسی را نادرست می‌داند و می‌گوید علت برگشت ابرستاره آرژانتینی از تصمیم خود توصیه بد و نادرست پدرش خورخه بوده که مدیر برنامه‌های لیونل هم هست.

مسی و وکلایش بعد از اعلام تصمیم جدایی او مدعی بودند لئو می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد بارسلونا را ترک کند ولی باشگاه می‌گفت با توجه به منقضی شدن تاریخ بند مشهور قرارداد مسی هر تیمی خواهان جذب او باشد باید بند آزادسازی ۷۰۰میلیونی‌اش را فعال کند.

هوگو سانچس که در دوران پرتنش بین مسی و بارسا منتقد مسی و اقدامات او بود حالا می‌گوید تقصیر اصلی در این بحران بر دوش پدر لیونل بوده که با توصیه‌های بد و نامناسب او را به این وضعیت انداخته.

سانچس به شبکه ESPN گفت: " آن فکسی که مسی برای باشگاه بارسلونا ارسال کرد فقط باعث شد موقعیت رئیس فعلی بارسلونا تقویت شود. فکسی که در زمان نادرست ارسال شد و به رئیس بارسا فرصت داد تا تصمیم مسی را تضعیف کند. مسی در نهایت هیچ چاره‌ای جز ماندن نداشت. علت هم فقط توصیه بد از طرف پدرش و شرکت حقوقی بود که وکالت او را بر عهده دارد".

هوگو سانچس در ادامه گفت: " پدر مسی و وکلایش می‌توانستند به او بگویند که از ارسال فکس خودداری کند. این کار فقط باعث شد تصویر مسی در درون باشگاه تضعیف شده و خدشه دار شود. مسی وکلایی داشته که قبلاً با باشگاه کار کرده بودند ولی این بار به دلیل تضاد منافع باشگاه کاتالان استراتژی خود را عوض کرد و این هم به ضرر مسی شد. اگر مسی و پدرش از قبل تصمیم به ترک بارسا گرفته بودند نباید منتظر می‌کردند تا کار از کار بگذرد. آنها باید از قبل به باشگاه می‌گفتند که لئو قصد دارد در پایان فصل باشگاه را ترک کند بدون اینکه غرامتی بپردازد. اگر اینطور برنامه ریزی کرده بودند می‌توانستند به راحتی موفق شوند. دومین مشکل مسی این بود که آن فکس را ارسال کرد بدون اینکه مطمئن باشد تیمی هست که حاضر باشد در صورت نیاز ۷۰۰ میلیون یورو برای او پرداخت کند".

بیشتر بخوانید:

رفتار بارسلونا در قبال لئو مسی شرم آور بود!

فرانکی دی یونگ: از اختلاف بارسا و مسی بی خبر بودم

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا فوتبال