پدر هالند و مخفی شدن در توالت فرودگاه بارسلونا!

دو روز پیش قرار نبود هیچکس از حضور پدر ارلینگ هالند در فرودگاه بارسلونا خبردار شود....

به گزارش "ورزش سه"، ۲ روز پیش نشریه اسپورت با انتشار تصویری از مینو رایولا(ایجنت مشهور) و پدر ارلینگ هالند در فرودگاه ال پرات بارسلونا خبرساز شد. این دو بلافاصله راهی دفتر خوان لاپورتا رئیس بارسا شدند و دو ساعتی با وی به گفت و گو نشستند. در این ملاقات رئیس بارسا روشن ساخت که ارلینگ هالند برای آنها یک اولویت است و اینکه خواسته های مالی او را برآورده خواهند کرد.

حضور عکاسان و خبرنگاران در فرودگاه بارسلونا از قبل هماهنگ شده بود و مینو رایولا اهدافی کاملا روشن از این کار داشت. او قصد داشت به مدیران دورتموند پیغام بفرستد که هالند فصل بعد قصد ماندن ندارد و او تمام تلاش خود را خواهد کرد تا این بازیکن را به تیمی دیگر منتقل کند.

اما چیزی که رایولا انتظارش را نداشت، فاش شدن حضور پدر هالند در بارسلونا بود. در واقع قرار بود عکاسان و خبرنگاران تنها او را به تصویر بکشند و پدر هالند به همین دلیل نیم ساعت در سرویس بهداشتی فرودگاه مخفی شده بود تا با رفتن رایولا و خبرنگاران، با ماشینی جدا راهی باشگاه بارسلونا شود اما برخی خبرنگاران مطلع شده بودند که آلف هالند نیز رایولا را همراهی می کرده و به همین دلیل بیرون فرودگاه منتظر وی ماندند.

در واقع پدر هالند وقتی از فرودگاه خارج شد، به هیچ وجه  انتظار دیدن خبرنگاران را نداشت و از این قضیه شگفت زده شده بود.

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند مینو رایولا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال