پدیده با 3+1 پرسپولیسی سابق مقابل پرسپولیس

پدیده و پرسپولیس در حالی پنجشنبه مقابل هم قرار خواهند گرفت که 4 پرسپولیسی سابق در تیم مشهدی حضور دارند ......

پدیده و پرسپولیس در حالی پنج‌شنبه مقابل هم قرار خواهند گرفت که 4 پرسپولیسی سابق در تیم مشهدی حضور دارند.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس و پدیده پنج‌شنبه شب در حالی در دیدار افتتاحیه لیگ برتر مقابل هم قرار خواهند گرفت که 4 پرسپولیسی سابق در پدیده حضور دارند. یحیی گل‌محمدی سرمربی پدیده در 2 مقطع به عنوان بازیکن و در یک مقطه به عنوان سرمربی در پرسپولیس فعالیت کرده و چه در دوران بازی و چه در دوران مربی‌گری محبوبیت بالایی میان هواداران پرسپولیس داشته است.
داوود فنایی دیگر پیشکسوت پرسپولیسی است که در کادر فنی پدیده به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها حضور دارد. فنایی هم به مانند گل‌محمدی در 2 مقطع و به مدت 7 فصل عضو پرسپولیس بوده. یونس شاکری مهاجم جدید پدیده نیز مدت کوتاهی سابقه عضویت در پرسپولیس داشته است. وی در تابستان 92 از ابومسلم راهی پرسپولیس شد و پس از 7 بازی و یک گل زده، در نیم‌فصل ابتدا به طور قرضی راهی پدیده شد و در تابستان 93 قرارداد خود را با این تیم قطعی کرد. تک گل شاکری برای پرسپولیس نیز مقابل پدیده به ثمر رسیده بود.
دیگر پرسپولیسی سابق پدیده، محمدرضا خلعتبری است. خلعتبری در تابستان 92 با انتقالی پر سر و صدا راهی پرسپولیس شد و در یک فصل حضور خود در جمع سرخ‌های پایتخت، در مجموع 23 بار به میدان رفت و 6 گل نیز به ثمر رساند. هر چند در تابستان 93 با انتقالی جنجالی راهی سپاهان شد و پس از این انتقال، رابهط وی با هواداران پرسپولیس تیره و تار شد. هر چند خلعتبری به دلیل محرومیت بازی هفته اول لیگ مقابل پرسپولیس را از دست داده است.
گفتنی است پدیده و پرسپولیس پنج‌شنبه شب از ساعت 20:45 در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف هم خواهند رفت.

تگ ها


اخبار روز شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال