پدیده جوان اسکاتلندی در تیررس بایرن مونیخ

آرون هیکی، مدافع جوان اسکاتلندی مورد توجه بایرن منیخ قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ خبر از احتمال انتقال یک ستاره جوان به این تیم داد و حالا نشریه بیلد اعلام کرده آرون هیکی، مدافع کناری جوان و اسکاتلندی ۱۷ ساله مورد توجه باشگاه پرافتخار آلمانی قرار گرفته است. این مدافع آینده دار که در تیم میدلتاین عضویت داشته، تا به حال در ۳۴ بازی رسمی برای باشگاه خود انجام داده و یک گل نیز به ثمر رسانده است.

آرون هیکی در سن در ۱۶ سال و ۱۱ ماهگی، جوانترین بازیکنی لقب گرفت که تاکنون در فینال جام اسکاتلند به میدان رفته است. اگرچه آنها در دیدار با نتیجه ۱-۳ به سلتیک باختند، اما آرون هیکی در سمت چپ خط دفاعی تیمش به میدان رفت. البته او بازیکنی چند پسته و می تواند در خط میانی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

قرارداد آرون هیکی در تابستان سال آینده به اتمام خواهد رسید و به نظر می رسد بایرن مونیخ کار چندان دشواری برای خرید این مدافع جوان نخواهد داشت. البته بایرن مونیخ در مسیر خرید آرون هیکی تنها نیست و منچسترسیتی نیز در ماه دسامبر سال گذشته جلسه ای برای انتقال او به لیگ برتر برگزار کرده است.

بایرن مونیخ در این سالها سرمایه گذاری فراوانی برای خرید بازیکنان جوان در پست مدافع کناری انجام داده و بازیکنانی چون بنجامین پاوارد، لوکاس هرناندز و آلوارو اودریوزولا را جذب کرده است. البته قرارداد اودریوزلا قرضی بوده و احتمالا در پایان فصل به رئال مادرید باز خواهد گشت.

تگ ها


بایرن مونیخ