پدیده دانمارکی در فهرست خرید تابستانی میلان

میکل دمسگارد پدیده دانمارک در یورو ۲۰۲۰ مورد توجه میلان قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش هاکان چالهان‌اوغلو هافبک میلان که عملکرد خوبی در این تیم داشت، این تیم را ترک کرد و به اینتر پیوست. این جدایی باعث شده تا میلان به دنبال پر کردن جای خالی او باشد و دو گزینه مهم را هم زیر نظر بگیرد؛ میکل دمزگارد و جوزپ ایلیچیچ.

جوزپ ایلیچیچ یکی از ستاره‌های تیم آتالانتاست که چند ماه پیش هم نامش در اطراف باشگاه میلان شنیده می‌شد. این بازیکن ۳۳ ساله اسلوونیایی احتمالا امسال از آتالانتا جدا می‌شود. او تا ژوئن ۲۰۲۲ با آتالانتا قرارداد دارد و باشگاه برای اینکه او را به عنوان بازیکن آزاد از دست ندهد چاره ای جز فروشش ندارد

دیگر گزینه مهم برای میلانی ها میکل دمسگارد است. او یکی از ستاره‌های تیم ملی دانمارک در یورو بوده و بازی های تاثیرگذاری در این تورنمنت انجام داده است. دمزگارد ۲۰ ساله عضو تیم سمپدوریاست و این روزها خود را برای دیدار مقابل چک آماده می‌کند. سمپدوریا سال گذشته او را با مبلغ ۶.۷ میلیون یورو جذب کرد و حالا می‌تواند با توجه به درخشش او در یورو با فروش او سود قابل توجهی کسب کند.

نکته جالب اینجاست هیچ کدام از دو گزینه میلان در پست تخصصی چالهان اوغلو بازی نمی‌کنند اما شاید بتوانند با توجه به قابلیت های خود در بازی تهاجمی به میلان کمک کنند.

تگ ها


تیم ملی دانمارک هاکان چالهان اوغلو آث میلان