پدیده ۱۷ ساله بارسا در آستانه تمدید قرارداد پنج ساله

گاوی، پدیده ۱۷ ساله بارسلونا، در آستانه تمدید قرارداد با این تیم قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گاوی بازیکنی بوده که از زمان اولین حضورش در بارسلونا رشد خود را متوقف نکرده است. او با وجود فقط ۱۷ سال سن حالا هم در بارسا و هم در تیم ملی اسپانیا به میدان می رود؛ موضوعی که باعث شد این بازیکن مورد توجه چند تیم بزرگ فوتبال اروپا از جمله چلسی قرار بگیرد اما حالا فابریتزیو رومانو، خبرنگار معتبر اسکای اسپورتس، مدعی شده که این بازیکن در آستانه تمدید قرارداد پنج ساله با بلوگرانا قرار گرفته است.

همان طور که گفته شد قرارداد جدید گاوی با بارسا پنج ساله خواهد بود و حقوق این بازیکن نیز سال به سال افزایش خواهد یافت. همچنین یک بند آزادسازی ۵۰ میلیون یورویی نیز در قرارداد فعلی این بازیکن وجود دارد که این بند نیز حذف خواهد شد. بحث ها در مورد امضای قرارداد نهایی در جریان است و همه چیز گام به گام پیش می رود.

گفتنی است گاوی برای اولین بار در این فصل توسط سرمربی سابق و هلندی بارسلونا یعنی رونالد کومان به کار گرفته شد و نمایش های درخشان این بازیکن باعث شد که او به یک بازیکن ثابت و کلیدی در ترکیب بلوگرانا تبدیل شود. همچنین بعد از برکناری کومان و روی کارآمدن ژاوی هرناندز نیز، گاوی همچنان یک مهره ثابت در ترکیب بارسا محسوب می‌شود و این ستاره جوان در آینده می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد و باشگاه کاتالانی هم روی این مسئله حساب ویژه ای باز کرده است.

تگ ها


گاوی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال