پدیده شهرخودرو – ذوب‌آهن/ روز دشوار یاران منصوریان در مشهد

پدیده در آخرین دیدار فردای هفته بیستع و یکم میزبان ذوب‌آهن خواهد بود....

پدیده در آخرین دیدار فردای هفته بیستع و یکم میزبان ذوب‌آهن خواهد بود.

پدیده شهرخودرو و ذوب‌آهن در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، پدیده شهرخودرو و ذوب‌آهن فردا در هفته بیست و یکم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 17:00/ پنج‌شنبه 16 اسفند/ ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد

تیم داوری:
داور وسط: حسین زرگر/ کمک داوران: علیرضا ایلدروم و حسن انتظاری/ داور پشت دروازه: کیوان علی‌محمدی و علی‌اصغر مومنی/ داور ذخیره: فرهاد فرهادپور/ ناظر داوری: حاتم بک‌پور

غایبین احتمالی:
پدیده بدون غایب سرشناسی به مصاف ذوب‌آهن خواهد رفت و ذوب‌آهن محمدرضا خلعتبری و مسعود ابراهیم‌زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

نمای بازی:
پدیده و ذوب‌آهن فردا در شرایطی مقابل هم قرار گرفت که دو تیم در وضعیتی کاملا متفاوت در جدول لیگ برتر حضور دارند. پدیده تیم دوم جدول است که به رغم عدم جذب بازیکن تاثیرگذار در نیم‌فصل همچنان توانسته در جمع مدعیان قهرمانی باقی بماند و تنها مهمان ناخوانده صدر جدول محسوب می‌شود. شاگردان گل‌محمدی در 4 بازی اخیر خود در لیگ برتر گلی دریافت نکرده‌اند و در 5 بازی از 6 بازی خانگی اخیر خود موفق به کسب سه امتیاز شده‌اند و در تلاش خواهند بود تا در بازی با ذوب‌آهنی که گل‌محمدی سال‌ها سابقه فعالیت در آن را داشته به پیروزی دست پیدا کنند. در سوی دیگر میدان ذوب‌آهنی قرار دارد که با کسب 15 امتیاز از 18 بازی و با دو بازی کمتر در رده چهاردهم جدول لیگ برتر قرار گرفته و منصوریان کار دشواری برای جدا کردن این تیم از این شرایط بحرانی دارد. ذوب‌آهن روزهای پرترافیکی را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان پشت سر می‌گذارد و به نظر می‌رسد منصوریان برای مقابله با این ترافیک سعی در استفاده چرخشی از بازیکنان گرفته، روندی که در بازی با الزورا در لیگ قهرمانان آغاز شده و احتمالا در بازی با ذوب‌آهن نیز ادامه داشته باشد.

چهره‌های برتر:
امین قاسمی‌نژاد و محمدمهدی مهدی‌خانی بازیکنان کلیدی ترکیب پدیده هستند و محمدرضا عباسی و قاسم حدادی‌فر نقشی مشابه در ترکیب ذوب‌آهن دارند.

دوئل‌ها:
تقابل قاسم حدادی‌فر و اکبر صادقی در میانه میدان و جدال امین قاسمی‌نژاد و میلاد فخرالدینی در خط دفاعی ذوب‌آهن جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 9 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم پدیده شهرخودرو یک پیروزی و سهم ذوب‌آهن 5 پیروزی بوده و 3 بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی پدیده شهرخودرو:
میلاد فراهانی، عبدالله حسینی، محمدحسین مرادمند، محمد آقاجان‌پور، علی نعمتی، مسعود ریگی، اکبر صادقی، محمد قاسمی‌نژاد، امین قاسمی‌نژاد، محمدمهدی مهدی‌خانی و یونس شاکری

ترکیب احتمالی ذوب‌آهن:
محمدرشید مظاهری، محمد نژاد‌مهدی، وحید محمدزاده، میلاد ‌فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، محمدزبیر نیک‌نفس، رضا حبیب‌زاده، محمدرضا عباسی و کریستین اوساگوانا