پدیده صفر- صنعت نفت آبادان صفر/ برد شاگردان یحیی با گل دقایق پایانی

دو تیم پدیده و صنعت نفت در هفته دوم لیگ برتر امروز در مشهد به مصاف هم رفتند ......
دو تیم پدیده و صنعت نفت در هفته دوم لیگ برتر امروز در مشهد به مصاف هم رفتند ...

دو تیم پدیده و صنعت نفت در هفته دوم لیگ برتر امروز در مشهد به مصاف هم رفتند.

به گزارش خبرنگار مدال، دو تیم پدیده و صنعت نفت آبادان امروز به مصاف یکدیگر رفتند. شاگردان یجیی گل محمدی هفته اول مغلوب پرسپولیس شده بودند و هفته دوم استقلال خوزستان را از پیش رو برداشتند و 3 امتیازی بودند، در آن سوی میدان تیم صنعت نفت با کسب دو امتیاز از دو دیدار ابتدایی 2 امتیازی بود و البته ماند.
شاگردان گل محمد با پیروزی دقایق پایانی در این بازی، دومین 3 امتیاز فصل را دشت کردند.

شناسه بازی:

جمعه، 19 مرداد 97، ساعت: 20:00
استادیوم: ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد

تیم داوری: 
داور: کوپال ناظمی/کمک‌ها: حمید سبحانی و محمد رسول دورقی/داور چهارم: علی بای

کارت زرد:

پدیده: سید عبدالله حسینی (دقیقه 77)
صنعت نفت آبادان: پلاتینی (دقیقه 79)، بهنام برزای (دقیقه 80)


کارت قرمز:-


ترکیب میزبان:

پدیده: محمد ناصری، علی نعمتی، عبدالله حسینی، مرتضی منصوری، امیر منصوریان، مسعود ریگی، اکبر صادقی، سعید صادقی، محمدرضا خلعتبری (دقیقه 72؛ محمد قاسمی نژاد(، امین قاسمی‌نژاد و حسین مهربان (دقیقه 65؛ یونس شاکری)

ترکیب میهمان:

صنعت نفت آبادان: شهاب گردان، ‌عقیل کعبی، وفا هخامنش، سیروان قربانی، حسین ساکی، اکبر ایمانی، احمد عبداله زاده، مصطفی احمدی، میلاد جهانی (دقیقه 88؛ جعفر سلمانی(، لوییز سوارز و بهنام برزای 


شرح گل‌ها:
دقیقه 93؛ پدیده 1-صنعت نفت آبادان صفر: تک گل تیم پدیده را امین قاسمی نژاد روی پاس یونس شاکری در واپسین لحظات مسابقه وارد دروازه تیم صنعت نفت کرد.

نمای بازی:
شاگردان یحیی گل محمدی در حالی در این دیدار به پیروزی رسیدند و دومین سه امتیاز فصل را دشت کردند که با دراختیار داشتن توپ و میدان در بیشتر دقایق مسابقه، نشان دادند که لیاقت برد را داشته اند. البته نباید فراموش کنیم که شاگردان  پائولو سرجیو پرتغالی هم موقعیت هایی داشتند که از دست رفت و تبدیل به گل نشد.


دقایق حساس: 
دقیقه 3: پاس در عمق اکبر صادقی با خروج به موقع شهاب گردان به اوت فرستاده شد.
دقیقه 11 : اشتباه مسلم دروازه بان و اکبر ایمانی هافبک صنعت نفت توپ را به بازیکنان پدیده رساند ولی خلعتبری که قصد داشت توپ را به صورت نمایشی به گل تبدیل کند، با تکل وفا هخامنش ناکام ماند.
دقیقه 26 : ارسال بلند توپ توسط اکبر صادقی درون محوطه جریمه به امین قاسمی نژاد رسید و ضربه این بازیکن از نزدیکی های نقطه پنالتی به اوت رفت.
دقیقه 29 : ضربه کرنر توسط محمدرضا خلعتبری با ضربه سر خطرناک عبدالله حسینی مدافع پیش تاخته پدیده همراه شد که توپ از کنار دروازه به اوت رفت.
دقیقه 35 : اشتباه فاحش دروزاه بان و مدافعان صنعت نفت بار دیگر دروازه این تیم را با خطر جدی تهدید کرد که وفا هخامنش توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 36 : ارسال بلند توپ روی دروازه صنعت نفت با ضربه سر زیبای قاسمی نژاد همراه شد که شهاب گردان با نوک انگشتان دست توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 38 : ارسال بلند میلاد جهانی روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه سر وفا هخامنش به گل تبدیل شد ولی کمک داور اول بازی آن را آفساید اعلام کرد.
دقیقه 42 : ارسال خطرناک پدیده روی دروازه صنعت روی خط به قاسمی نژاد رسید ولی ضربه نصفه و نیمه این بازیکن را گردان با کف دست دفع کرد.
دقیقه 44 : ارسال پدیده از سمت چپ پشت محوطه جریمه به خلعتبری رسید ولی ضربه بی دقت این بازیکن از بالای دروزاه به اوت رفت.
دقیقه 45 : ضربه سنگین و دیدنی صادقی از پشت محوطه جریمه صنعت نفت با عکس العمل دیدنی گردان به کرنر رفت.
دقیقه 51: همکاری پلاتینی و برازی در محوطه جریمه پدیده با ضربه این بازیکن همراه شد که دروزاه بان پدیده توپ را به آغوش کشید.
دقیقه 66: یونس شاکری در بدو ورود به میدان روی پاس عالی اکبر صادقی فرصت گلزنی داشت ولی ضربه پای راست این بازیکن با اختلاف اندکی از کنار دروزه به اوت رفت.
دقیقه 78 : ضربه بهنام برزای از روی یک ضربه ایستگاهی فضای بالای دروزاه پدیده را شکافت. 


حواشی بازی:
* بیش از پنج هزار هوادار در دیدار امروز خود را به ورزشگاه رساندند و به حمایت از نماینده مشهدی حاضر در لیگ برتر پرداختند.
* محمدرضا ناصحی که در دیدار قبلی پدیده به دلیل تعویض از کادر فنی ناراحت بود امروز با تنبیه روبرو شد و روی نیمکت نشسته بود.
* محمدرضا خلعتبری بازوبند کاپیتانی پدیده را امروز بر بازو داشت. در حالی که ناصحی نیمکت نشین بود او این بازوبند را به بازو بسته بود.
* پیش از آغاز بازی یحیی گل محمدی به نمایندگی از باشگاه پدیده با اهدای گل به خبرنگاران روز خبرنگار را به آنها تبریک گفت.
* تیم میزبان در ابتدای بازی به تقدیر از چند پیشکسوت فوتبال مشهد پرداخت.