پدیده فرانسوی از دسترس رئال و بایرن خارج شد

به نظر می رسد ادواردو کاماوینگا پدیده ۱۸ ساله فرانسوی به پی اس جی ملحق شود و نه رئال مادرید....

به گزارش "ورزش سه"، طی یک سال گذشته بارها گفته شد که ادواردو کاماوینگا پدیده جوان و ۱۸ ساله باشگاه رن در تیررس رئال مادرید قرار دارد و زین الدین زیدان درخواست کرده او هر طور که شده به سانتیاگوبرنابئو منتقل شود.

کاماوینگا فصل قبل نمایشی خیره کننده در رن داشت و همین باعث شد تا او مورد توجه پاری سن ژرمن و رئال مادرید قرار گیرد.

این هافبک جوان با وجود پیشنهادهای وسوسه انگیز در تیمش باقی ماند اما او دوست دارد که راهی یک تیم بزرگ تر شود. درخشش کاماوینگا در فصل جاری مثل سال قبل نبود ولی گفته می شود بایرن هم به جمع تیم های خواهان او اضافه شده است.

طبق ادعای رادیو مونته کارلو، کاماوینگا تصمیمش برای عدم تمدید قرارداد با رن را گرفته و مقصد بعدی او نه رئال و نه بایرن که پی اس جی خواهد بود.

قرارداد او سال ۲۰۲۲ به اتمام می رسد و به نفع رن است که با فروش او در همین تابستان موافقت کند. رن برای واگذاری او ۱۰۰ میلیون یورو می خواهد ولی پی اس جی اطمینان دارد که رقم نهایی انتقال بسیار پایین تر خواهد بود. هنوز پیشنهادی رسمی ارائه نشده ولی توافق اولیه بین بازیکن و باشگاه پاریسی صورت گرفته است.

کاماوینگا گزینه مورد علاقه زیدان بود ولی درخشش آنتونیو بلانکو بازیکن آکادمی رئال در مقطع پایانی فصل، نظرها را تغییر داده و رئال تصمیم گرفته بلانکو را به کاماوینگا ترجیح بدهد. 

تگ ها


پاری سن ژرمن بایرن مونیخ رئال مادرید