پدیده منچسترسیتی در آستانه انتقال به یونایتد

چارلی مک نیل پدیده ۱۶ ساله منچسترسیتی به زودی راهی منچستریونایتد خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چارلی مک نیل بزرگترین بازیکن تیم های پایه منچسترسیتی محسوب می شود. پدیده ۱۶ ساله ای که در رده پایه توانسته ۶۰۰ گل به ثمر برساند اما اخیرا حاضر به پذیرش قرارداد حرفه ای با سیتی نشد و قصد دارد به باشگاه سابقش منچستریونایتد بازگردد.

طبق گزارش دیلی میل، مک نیل که فوتبالش را از آکادمی منچستریونایتد شروع کرد ولی سپس راهی سیتی شد، پس از درخشش فوق العاده در این باشگاه و در حالی که همه چیز برای عقد قرارداد حرفه ای با او مهیا بود، تصمیم گرفته تا به یونایتد باز گردد.

پس از اینکه او حاضر به عقد قرارداد حرفه ای با سیتی نشد، مسئولان یونایتد به سرعت وارد عمل شدند و با وی به توافق شخصی دست یافتند ولی سیتی برای واگذاری مک نیل خواهان مبلغی بالاتر از حد استاندارد یک بازیکن ۱۶ ساله شده است. مبلغی که به نظر نمی رسد یونایتد مشکلی برای پرداخت آن داشته باشد.

ثبت ۶۰۰ گل برای هر بازیکنی حتی در رده های پایه کار دشواری است و سیتی قطعا افسوس از دست دادن مک نیل را خواهد خورد. این بازیکن اخیرا در حساب اینستاگرام خود نیز با انتشار پیامی از پایان شش سال حضورش در سیتی خبر داد.

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات منچستر یونایتد منچستر سیتی فوتبال