پراشتباه ترین دروازه بان لیگ برتر در تیم آنچلوتی

جردن پیکفورد گلر اول تیم ملی انگلیس و باشگاه اورتون بیش از هر دروازه بانی در لیگ برتر مرتکب اشتباه منجر به گل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، اشتباه جردن پیکفورد در بازی روز گذشته برابر برایتون(برتری ۴-۲ اورتون) برای او یک رکورد منفی به همراه داشت. این دروازه‌بان پس از حضور در اورتون در سال ۲۰۱۷ از هر دروازه بان دیگری بیشتر روی اشتباهات خود گل دریافت کرده است. 

گلر اصلی تیم ملی انگلیس پیش از این به دلیل دو اشتباهش برابر فلیتوود در جام اتحادیه مورد انتقاد بود و بار دیگر با اشتباهی که منجر به گل تساوی بخش نیل موپای شد، در مرکز توجه قرار گرفت.

پیکفورد نتوانست شوت لیندرو تروسارد را به درستی مهار کند و توپ مقابل پای موپای افتاد که آن را وارد دروازه کرد.

این دروازه بان ۲۶ ساله حالا ۱۱ اشتباه منجر به گل در لیگ برتر پس از سال ۲۰۱۷ داشته که بیشتر از هر دروازه‌بان دیگری در همین بازه زمانی به شمار می‌رود. آسمیر بگوویچ از بورنموث که در حال حاضر به صورت قرضی در میلان حضور دارد، با ۱۰ اشتباه پس از او ایستاده و مارتین دوبراوکا در نیوکاسل ۹ اشتباه داشته است.

پیکفورد تنها بازیکن سرشناس این فهرست نیست و هوگو لوریس دروازه‌بان تاتنهام، نیز با ۸ اشتباه در این فهرست دیده می‌شود. داوید دخیا و برند لنو از منچستریونایتد و آرسنال نیز هر کدام ۷ اشتباه منجر به گل در کارنامه خود در سه سال اخیر داشته‌اند. 

تگ ها


اورتون داوید دخیا جوردن پیکفورد کارلو آنچلوتی منچستر یونایتد