پراهیچ : کریمی همانند دایی از اسطوره‌های فوتبال ایران است

مدافع فصل گذشته نفت تهران گفت که با سرمربی پرسپولیس دیدار و گفت وگویی نداشته است ......

مدافع فصل گذشته نفت تهران گفت که با سرمربی پرسپولیس دیدار و گفت وگویی نداشته است.

ایگور پراهیچ که پس از اتمام قراردادش با نفت تهران این روزها در کشور خود تعطیلاتش را سپری می کند، در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: این روزها به صورت اختصاصی تمرین می کنم تا شرایط بدنی ام را برای فصل جدید آماده نگه دارم.

به گزارش مدال به نقل از تسنیم وی در خصوص برنامه اش برای فصل آینده گفت: هنوز تیم بعدی ام را انتخاب نکرده ام و سعی می کنم در هفته جاری انتخابم را قطعی کنم. پیشنهاداتی دریافت کرده ام، یک پیشنهاد از لیگ بوسنی، یک پیشنهاد از لیگ دسته دوم ترکیه، دو پیشنهاد از دو باشگاه لیگ برتری ایران و یک پیشنهاد از قزاقستان. در حال حاضر به طور جدی با یک باشگاه لیگ برتری ایران در حال مذاکره هستم. با علی دایی هم در روزهای آینده صحبت خواهم کرد تا نظر او را هم در مورد همکاری احتمالی مان بدانم.

این بازیکن با اشاره علت رد پیشنهاد یک تیم لیگ برتری خاطرنشان کرد: پیشنهاد گسترش فولاد را رد کردم چون مدیر برنامه ای که می خواست این انتقال را عملی کند، رقم خیلی زیادی را به عنوان کمیسیون می خواست. من هم احمق نیستم که بخواهم به این شرایط تن دهم.

پراهیچ در خصوص انتخاب علی کریمی به عنوان سرمربی جدید نفت تهران اظهار داشت: شنیدم علی کریمی به عنوان سرمربی جدید نفت تهران انتخاب شد. امیدوارم روزهای بهتری در انتظار نفت تهران باشد.

مدافع فصل گذشته نفت در مورد احتمال ادامه همکاری اش با تیم فصل گذشته خود گفت: قرارداد من با نفت تمام شده و 100 هزار یورو از این باشگاه طلب دارم. تنها 30 درصد از رقم قراردادم را از نفت گرفته ام. اگر آنها طلب من را پرداخت کنند، می توانیم در مورد ادامه همکاری با یکدیگر مذاکره کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا مایل هستی زیرنظر علی کریمی بازی کنی؟» تصریح کرد: از علی کریمی خیلی شناخت ندارم، اما می دانم که او هم مانند علی دایی از اسطوره های فوتبال ایران است.

پراهیچ در مورد شایعاتی که در هفته های اخیر مبنی بر ملاقات او و سرمربی پرسپولیس در کرواسی مطرح شده، به تسنیم گفت: چنین چیزی حقیقت ندارد و من و برانکو همدیگر را اصلاً در کرواسی ندیدیم. در واقع تا این لحظه پیشنهادی از سوی پرسپولیس به من نشده است.

مدافع کروات فصل گذشته نفت خاطرنشان کرد: دوست دارم به تیمی بروم که برای کسب جام بازی می کند نه تیمی که برای بقا در لیگ می جنگد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال