Banner

پرتغال ۴ - ۲ صربستان؛ پیروزی درخشان در شب بازگشت رونالدو

تیم ملی صربستان در حالی که میزبان سفیدپوشان پرتغال بود در نهایت با اختلاف دو گل شکست خورد و از دست‌یابی به امتیاز محروم ماند...

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ و از ساعت ۲۳:۱۵، تیم ملی صربستان در ورزشگاه ستاره سرخ شهر بلگراد میزبان تیم ملی پرتغال بود و در نهایت با نتیجه ۴-۲ مغلوب سلسائوی اروپا شد.

بازی دو تیم همانطور که انتظار می‌رفت یک بازی فیزیکی و پربرخورد بود و مدافعین در دقایق ابتدایی نیمه اول اجازه عبور به مهاجمان حریف نمی‌دادند. رونالدو و یاران در طول نیمه اول چندین بار موقعیت گلزنی داشتند و پرتغال در دقیقه ۴۲ مزد برتری خود را گرفت. ارسال بازیکنان پرتغال با واکنش ناقص سنگربان صربستان روبرو شد و ویلیام کاروالیو از این فرصت استفاده کرد و گل اول میهمان را به ثمر رساند تا نیمه اول با برتری شاگردان سانتوس به پایان برسد.

در اوایل نیمه اول چیزی نمانده بود که برتری پرتغال دو برابر شود اما ضربه آزاد رونالدو با اختلافی اندک به بیرون رفت. در دقیقه ۵۸ پرتغال به گل دوم رسید. پاس برونو فرناندس با ضربه گونسالو گوئدس بدل به گل دوم میهمان شد تا خیال سانتوس تا حدی آسوده‌تر شود. اما این برتری دو گله چندان طول نکشید و ۱۰ دقیقه بعد صربستان با گل نیکولا میلنکوویچ اختلاف را به حداقل رساند تا میزبان به بازگشت امیدوار شود.

اما رویای صرب‌ها به حقیقت نپیوست و کریستیانو رونالدو سرانجام روی پاس زیبای برناردو سیلوا در دقیقه ۸۰، زننده گل سوم تیمش لقب گرفت تا بازگشتش به تیم ملی باشکوه‌تر از قبل شود. اما این پایان کار نبود و صربستان در دقیقه ۸۵ دوباره توسط الکساندر میتروویچ به گل رسید و اما باز هم طولی نکشید که این بار برناردو سیلوا، ستاره منچسترسیتی، در نقش گل‌زن ظاهر شد و پاس عالی گره‌رو را به گل چهارم پرتغال تبدیل کرد تا باز هم امیدهای میزبان نقش برآب شود.

تلاش‌های دو تیم در ادامه نتیجه‌ای نداشت و پرتغال در شب بازگشت و گلزنی رونالدو، صربستان را در شهر بلگراد، ۴-۲ شکست داد و با ۵ امتیاز از ۳ بازی، به رده دوم گروه صعود کرد. در این گروه اوکراین با ۱۳ امتیاز از ۵ بازی صدرنشین است.

اخبار مرتبط:
گل سوم پرتغال به صربستان توسط کریستیانو رونالدو/ ویدیو

صربستان – پرتغال؛ بازگشت رونالدو
خلاصه بازی پرتغال 4 - 2 صربستان/ ویدیو

تگ ها


مقدماتی یورو ۲۰۲۰ تیم ملی پرتغال تیم ملی صربستان فوتبال جهان بازگشت رونالدو ویلیام کاروالیو کریستیانو رونالدو فوتبال