!پرداخت طلب ژوزه در هاله ای از ابهام

به گزارش مدال به نقل از محمدرضا حاجی بیگی در گفت وگو با ایسنا، درباره مسائل مطرح شده در جلسات اخیر هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: در جلسات اخیر بر سر مثال مختلف و معضلات موجود و همین طور راه حل های حل مشکلات بحث و تبادل نظر کردیم ......

به گزارش مدال به نقل از محمدرضا حاجی بیگی در گفت وگو با ایسنا، درباره مسائل مطرح شده در جلسات اخیر هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: در جلسات اخیر بر سر مثال مختلف و معضلات موجود و همین طور راه حل های حل مشکلات بحث و تبادل نظر کردیم. مطمئنا با توجه به تجارب اعضای هیات مدیره راهکارهای مناسب برای حل مشکلات ارائه خواهد شد.

او افزود: واقعیت این است باشگاه از نظر فنی و همین طور نتیجه گیری وضعیت خوبی دارد. در میان اعضای هیات مدیره هم هماهنگی خوبی وجود دارد و طاهری، مدیرعامل باشگاه هم در تلاش است تا مسائل جاری حل شود. امیدوار هستیم تیم هم در ابوظبی نتیجه خوبی بگیرد و به جمع چهار تیم برتر آسیا برود. البته در این میان نقش هواداران هم بسیار مهم است. من خواهشمندم که حمایت های مادی و معنوی خود را هم چنان ادامه بدهند.

این عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم چنین درباره آخرین وضعیت پرونده مانوئل ژوزه هم، گفت : برای پرداخت اقساطی این پول در حال رایزنی با وکیل این مربی هستیم. در این زمینه استعلام نهایی را انجام دادیم و منتظر پاسخ هستیم. البته وکیل ژوزه هم خیلی پافشاری می کند که کل مبلغ به صورت یک جا پرداخت شود.

حاجی بیگی هم چنین درباره بدهی مالیاتی تیم فوتبال پرسپولیس گفت : در این زمینه نیز در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم کمی از مبلغ تعیین شده را کم کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در صورت پیروزی پرسپولیس برابر الاهلی پاداشی به بازیکنان پرداخت خواهد شد؟ گفت : بازیکنان که به تازگی شارژ مالی شدند، مبلغ خوبی هم به آن ها پرداخت شده است.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال