پرداخت ۶ میلیون یورو به ویلموتس فاجعه خواهد بود

حمید درخشان، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد اگر فدراسیون فوتبال محکوم به پردخت شش میلیون یورو به مارک ویلموتس شود، فاجعه‌ای تاریخی رخ خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه تصریح کرد: آیا مسئولان فدراسیون و آنهایی که این قرارداد را با ویلموتس بستند، کم‌تجربه یا بی‌تجربه بودند؟ ویلموتس تا همین جا هم بابت روزهایی که در ایران حضور داشته است، پول هنگفتی گرفته و ما باید در عقد قرارداد با این مربی از اشتباهاتی که قبلاً انجام داده بودیم، درس می‌گرفتیم. متأسفانه از این اشتباهات در رده باشگاهی و ملی زیاد داشته‌ایم.

وی درباره اینکه احتمال دارد فدراسیون محکوم به پرداخت شش میلیون یورو به ویلموتس شود، گفت: اگر فدراسیون فوتبال محکوم به پردخت شش میلیون یورو به مارک ویلموتس شود، یک فاجعه تاریخی رخ خواهد داد. این یک مبلغ بسیار بزرگ است و نمی‌توان به راحتی هضم کرد که چنین جریمه‌ای برای فدراسیون در نظر گرفته شود. من نمی‌دانم چه افرادی و چگونه این قرارداد را با ویلموتس امضا کردند، ولی قطعاً نهادهای بالاتر باید به این موضوع ورود کنند. ما قرار بود یک مربی ارزان‌تر و بهتر از کی‌روش بیاوریم، ولی چطور شد که مربی ارزان‌تر در نهایت گران تر از کی‌روش از آب درآمد؟

بیشتر بخوانید:

تماشاگران آنتورپ؛ کاوه بیاید اما ویلموتس نه!

جلالی:قرارداد ویلموتس برای اهالی فوتبال قابل هضم نیست

 

 

تگ ها


حمید درخشان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال