پرده ای دیگر از ماجرای سوپر جام/سکوت عجیب رییس هیات مدیره باشگاه استقلال

......

 

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در برابر یک پرسش مهم همچنان سکوت اختیار کرده است.

به گزارش خبرنگار مدال، در شرایطی که کمیته استیناف رای قطعی دیدار سوپر جام را بسود پرسپولیس اعلام کرده است مدیران باشگاه استقلال از باز بودن این پرونده سخن می گویند و شکایتی که آماده ارسال به دادگاه عالی ورزش(CAS) نموده اند اما در دل این ماجرا هنوز رییس هیات مدیره این باشگاه به یک ابهام پاسخ نداده است.

ملکی که در مهمترین جلسه مرتبط به بازی سوپر جام یعنی نشست شورای تامین حاضر بوده، در آن نشست و  در حضور 52 نفر از بخش های مختلف در آن حاضر بوده اند چند بار اعلام می کند که استقلال در این بازی حاضر نخواهد شد و وقتی اعضا از وی می خواهند نظرش را درباره برگزاری بازی در شهریور ماه اعلام کند، قاطعانه می گوید در آن تاریخ ملی پوشان خود را نداریم و بازی نخواهیم کرد.

البته پرسپولیسی ها نیز در آن نشست به بازی در شهریور ماه رای موافق نمی دهند.

اکنون باشگاه استقلال در حالی قصد شکایت دادگاه عالی ورزش(CAS) را دارد که تنها و مهمترین مانعی که می تواند آنها را از خواسته شان دور کند مخالفت های ملکی در جلسه شورای تامین است که فایل صوتی آن نیز موجود است.

فارغ از اینکه استقلال و مستنداتش در راه این شکایت به کجا می رسد، سکوت این روزها ملکی در برابر این بحث و بی پاسخ ماندن چرایی مخالفت وی با تاریخ های مختلف پیشنهادی در نوع خود عجیب است.

تگ ها


فوتبال