پرز باشگاه بارسلونا را دزدیده است!

خاویر تباس، رئیس لالیگا مدعی شد امکان جلوگیری از جدایی لیونل مسی از بارسلونا وجود داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالیکه به نظر می رسید پروسه تمدید قرارداد لیونل مسی با باشگاه بارسلونا نهایی شده، این بازیکنن در اواخر پنجره تابستانی به پیشنهاد پاری سن ژرمن پاسخ مثبت داده و راهی لیگ فرانسه شد. خاویر تباس که در ماه های اخیر رابطه بسیار بدی با خوان لاپورتا و فلورنتینو پرز بابت پیوستتن به پروژه سوپرلیگ پیدا کرده، یک بار دیگر به روسای دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید حمله کرده و آنها را بابت اتفاقات اخیر مقصر جلوه داد.


خاویر تباس گفت: لیونل مسی بزرگ ترین بازیکن تاریخ است و لیاقت او جدایی آنهم به این شکل از بارسا یا لالیگا نبود. من به طور قطع معتقدم که می شد از جدایی این بازیکن جلوگیری کرد و رفتن لیونل مسی از بارسلونا به دلایل مالی نبود. شاید رفتن مسی دردناک ترین  اتفاق بود، زیرا شخصا من او را بهترین بازیکن تاریخ می دانم و او نباید در چنین شرایطی بارسلونا را ترک می کرد. 


کریستیانو رونالدو، پپ گواردیولا، ژوزه مورینیو و ... فوتبال اسپانیا را ترک کردند. ما این شانس را داشتیم که دو تا  از بهترین بازیکن جهان را در دو تیم برتر لالیگا داشته باشیم. ما توانستیم از این موقعیت استفاده کنیم و رقابت های لالیگا را به اوج قدرت برسانیم.


اختلافات با رئال مادرید با بارسلونا؟  خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا به مدت یک ماه با قرارداد حق پخش تلویزیونی موافقات کرده بود، اما تا باشگاه رئال مادرید بیانیه داده و در این خصوص اعتراض کرد، نظر لاپورتا نیز عوض شد و او نیز با این طرح مخالفت کرد.

به نظر من فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید نیز در جدایی لیونل مسی از بارسلونا دست داشت و من در این رابطه تردیدی ندارن. پرز به نوعی باشگاه بارسلونا را دزدیده کرده است.


 

تگ ها


لیونل مسی فلورنتینو پرز پاری سن ژرمن خاویر تباس خوان لاپورتا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال