پرز خطاب به زیدان: تو عاشق رئال‌مادرید هستی و از تو ممنونیم!

مدیر تیم رئال از زیدان تشکر کرد. او همچنین درباره آینده نقل‌و‌انتقالاتی رئال نظر ویژه‌ای دارد....

مدیر تیم رئال از زیدان تشکر کرد. او همچنین درباره آینده نقل‌و‌انتقالاتی رئال نظر ویژه‌ای دارد.

 شب گذشته زین‌الدین زیدان به عنوان سرمربی رئال مادرید معرفی شد.

به گزارش مدال، پس از این اتفاق فلورنتینو پرز در کنفرانس خبری خود خطاب به زیدان گفت: عشق تو برای بازگشت به مادرید، سرنوشت تو را با این باشگاه گره می‌زند، آن هم در حالی که در چنین دوره دشوار و خاصی مسئولیت هدایت تیم را برعهده گرفتی. تو عاشق نشان این باشگاهی و به همین خاطر امروز اینجا هستی. تو وفاداری‌ات را به این باشگاه وقتی که پنج روز پیش پیشنهاد بازگشت به رئال را دادیم، نشان دادی. تعهد تو به این باشگاه تمامی هواداران را به وجد می‌آورد، تویی که 9 عنوان قهرمانی را برای تیم به ارمغان آوردی که نشان از برتری رئال در سال‌های اخیر داشته است. روزی را که قرارداد امضا کردی تا جزئی از تاریخ این باشگاه شوی را فراموش نمی‌کنم. به اعتقاد ما بهترین سرمربی جهان به رئال مادرید بازگشته است.
پرز درباره کنار گذاشتن سولاری به خبرنگاران گفت : می‌خواهم از سولاری بابت وفاداری و تعهد بالایش به این باشگاه تشکر کنم. تو جزئی از این باشگاه بر اساس شایستگی‌هایت هستی و از همان روز اول در آن شرایط نامساعد تعهدت به باشگاه را نشان دادی. در صورتی که مایل باشی، می‌خواهیم تو همچنان با باشگاه در ارتباط باشی.

باشگاه رئال‌مادرید اعلام کرد سولاری از این تیم جدا نمی‌شود و احتمالا در پستی مدیریتی در باشگاه خواهد ماند. سولاری پیش از سرمربیگری در تیم اصلی، در تیم دوم مربیگری می‌کرد.
پرز درباره شایعات پیوستن نیمار و امباپه به رئال گفت: زیدان فرانسوی است، بنابراین ممکن است که بتواند با امباپه کار کند. در حال حاضر ما تمرکزمان روی به پایان بردن فصل و آماده‌سازی خود برای فصل آینده است. بین نیمار و امباپه هر دو را انتخاب می‌کنم.
رئال مادرید در اولین دیدار تحت هدایت زیدان، شنبه به مصاف سلتاویگو خواهد رفت.