پرز: زیدان جام هم نمی‌برد به کارش ادامه می‌داد

رئیس باشگاه رئال مادرید گفت: نتایج ما امیدوارکننده نبود و علیرغم میل باطنی ام و با ناراحتی مجبور به اخراج بنیتز شدم ......

رئیس باشگاه رئال مادرید گفت: نتایج ما امیدوارکننده نبود و علیرغم میل باطنی ام و با ناراحتی مجبور به اخراج بنیتز شدم.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان: رئیس باشگاه رئال مادرید گفت: نتایج ما امیدوارکننده نبود و علیرغم میل باطنی ام و با ناراحتی مجبور به اخراج بنیتز شدم.

 فلورنتینو پرز در مورد نقل وانتقالات تیم فوتبال رئال مادرید اظهار داشت: در 99 درصد مواقع، شایعات نقل وانتقالاتی پایان خوشی ندارند. سال گذشته پوگبا را نخریدیم چون جایی برای او نداشتیم. بازیکن باید بتواند بازی کند تا بهتر شود اما فکر نمی کردم جایی برای پوگبا داشته باشیم. بسیاری از بازیکنان را به همین دلیل که جایی برای آنها نداشتیم، نخریدم. در هر صورت، تابستان بسیار طولانی است و من قطعا در تاریخ 31 آگوست (9 شهریور) بازیکنان زیادی خریده ام. ام باپه هم همین است. البته تمام این مسائل بر عهده زیدان است. 

وی ادامه داد: اولین کاری که پس از تعطیلات انجام خواهیم داد، تمدید قرارداد زیدان است. هیچ کس بهتر از زیدان، باشگاه را نمی شناسد و به رختکن تیم تسلط ندارد. این همان مزیت «زیزو» نسبت به دیگر مربیان است که توانسته در 17 ماه این همه افتخار کسب کند. او بارها از پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره آینده اش طفره رفت چون دوست نداشت این سوال را از او بپرسند. زیدان اگر جام هم نمی برد، به کارش ادامه می داد. از سال 2001 که «زیزو» به ما پیوست رابطه ای همیشگی با او داشته ام. در ابتدا برای ورود به عرصه مربی گری دو دل بود اما وقتی تصمیمش را گرفت، همه می دانستیم که نشستنش روی نیمکت تیم اول دیر یا زود اتفاق خواهد افتاد. امیدوارم همکاری مان سال ها برقرار باشد. 

رئیس باشگاه رئال مادرید تصریح کرد: وقتی تصمیم به اخراج آنچلوتی گرفتیم، معتقد بودیم تیم به یک جهش روحی و مخصوصا فیزیکی نیاز دارد. رافائل بنیتز طبق گزارش هایی که دریافت کرده بودیم، از این لحاظ بهترین گزینه بود. به همین دلیل او را انتخاب کردیم. موفق نبودن او در تیم هر دلیلی می توانست داشته باشد به جز رابطه بد با بازیکنان. نتایج امیدوارکننده نبود و علیرغم میل باطنی ام و با ناراحتی مجبور به اخراج بنیتز شدم. اخراج او آسان نبود و ناراحت بودم چون «رافا» یک «مادریدیستا» است.  

 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال