!پرسپوليس بايد داوطلبانه از آسيا كنار بكشد

دیروز رضا افتخاری مدیرعامل استقلال تهران در مصاحبه با یكی از سایت های خبری اظهار داشت: قیمت عمر عبدالرحمان معادل بودجه یك سال استقلال تهران است و ......

دیروز رضا افتخاری مدیرعامل استقلال تهران در مصاحبه با یكی از سایت های خبری اظهار داشت: «قیمت عمر عبدالرحمان معادل بودجه یك سال استقلال تهران است و...»

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی،با این استدلال مدیرعامل استقلال تهران باید گفت هر تیمی مقابل العین امارات و عمر عبدالرحمان به  میدان برود، باید تسلیم شود و ببازد!

می دانید چرا؟

به دلیل آن كه بودجه سالانه تمام باشگاه های ایرانی كمتر از درآمد یك سال ستاره العین امارات است!

آیا چنین استدلالی پذیرفتنی است؟ اگر این طور باشد، باید تیم پرسپولیس همین الان داوطلبانه از مرحله یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا كنار بكشد چون ممكن است به العین و عمر عبدالرحمان بخورد! در حال حاضر 4 تیم پرسپولیس، العین امارات، الهلال و الاهلی عربستان در مرحله یك چهارم نهایی  حضور دارند و بر اساس قرعه كشی روز سه شنبه 16 خرداد به یكدیگر می خورند. احتمال زیادی هم دارد كه پرسپولیس در این مرحله یا نیمه نهایی به العین امارات برخورد كند و با استدلال رضا افتخاری تیم برانكو هیچ شانسی برای صعود به مرحله بعدی ندارد!

آخر یكی نیست به مدیرعامل استقلال تهران یادآوری كند كه این استدلال منطقی نیست. اگر منطقی بود تمام تیم های لیگ برتر انگلیس باید به منچستریونایتد می باختند چون پل پوگبا 120 میلیون پوند قیمت دارد و گران ترین بازیكن دنیا محسوب می شود در حالی كه این طور نیست!

منچستریونایتد با وجود داشتن گران ترین بازیكن جهان به زحمت و با قهرمانی در لیگ اروپا توانست سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را بگیرد. آقای افتخاری بهتر است به جای بهانه تراشی یا تكرار حرف های مشاوران خود كه توصیه كرده اند درآمد عمر عبدالرحمان را دستاویز قرار بدهد، واقع بین باشد. كاش مدیرعامل استقلال به جای این حرف های تكراری و خسته كننده شجاعانه استعفا می داد تا مردم تشخیص بدهند كه او برود یا بماند!

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال