شاهرودی: پرسپولیسی‌ها برای لژیونر شدن، اروپا را انتخاب کنند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در واکنش به احتمال جدایی برخی ستاره‌های این تیم در پایان فصل گفت که پیش از این هم ستاره‌های بزرگی رفتند اما پرسپولیس موفق ماند....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، رضا شاهرودی در ارتباط با احتمال جدایی بازیکنانی مثل علی علیپور، مهدی ترابی و احمد نوراللهی در پایان فصل جاری از تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار داشت: افشین پیروانی به هواداران اطمینان داد که بازیکنان کلیدی و تاثیرگذار پرسپولیس می‌مانند و من هم فکر می‌کنم بازیکنان اصلی تیم بخاطر هواداران می‌مانند، هرچند از جدایی بازیکنان در فوتبال نباید زیاد نگران بود.

وی افزود: پیش از این هم بازیکنان کلیدی پرسپولیس مثل مهدی طارمی و رامین رضاییان رفتند، اما باز هم تیم قهرمان و موفق شد. امیدوارم ستارگان فعلی پرسپولیس اگر می‌خواهند بروند، به اروپا بروند و لژیونر شوند، چون رفتن به تیم‌های عربی اتفاق خوبی نیست.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون سرنوشت لیگ نوزدهم، افزود: کرونا دوباره دارد اوج می‌گیرد و متاسفانه مردم فکر می‌کنند کرونا تمام شده است. فوتبال هم در این شرایط خطرناک است. برگزاری یک تمرین ساده، ۴۰ نفر را درگیر می‌کند. اگر رقابت‌ها ادامه پیدا کند، پرسپولیس قهرمان می‌شود.

شاهرودی در پایان در مورد تعیین قهرمان در صورت لغو لیگ برتر، خاطرنشان کرد: اگر هم لیگ را تعطیل کنند، روی کاغذ و در زمین حق پرسپولیس است که با ۱۰ امتیاز اختلاف قهرمان شود.

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس توان دریافت غرامت از استوکس را ندارد؟
در انتظار رای CAS؛ پادوانی بمب ساعتی استقلال
ابراهیمی: مقابل مراکش نمی‌توانستم نفس بکشم 

تگ ها


رضا شاهرودی پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لژیونر پیشکسوت پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال