پرسپولیسی ها به قرنطینه کامل رفتند

اعضای تیم پرسپولیس از عصر امروز وارد قرنطینه شده‌اند و تا بازگشت از دوحه، با اعضای خانواده و دوستان دیدار حداقلی خواهند داشت....

به گزارش ورزش سه، صبح امروز اعلام شد که دیدار تیم های پرسپولیس و نساجی از سوی سازمان لیگ لغو شده و دو باشگاه نیز به این تصمیم تمکین کرده‌اند. پس از آن بود که سرخ های پایتخت توانستند تصمیم خود برای قرنطینه کامل جهت حضور سالم در لیگ قهرمانان آسیا را عملی کنند.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که هدف از قرنطینه بازیکنان، «کاهش ارتباط بازیکنان و اعضای تیم با خانواده و دوستان است» تا «امکان سرایت کرونا» به آن ها وجود نداشته باشد.

همچنین قرار است تمرینات پرسپولیس هم با رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی انجام شود تا قرمزها از گزند کرونا در امان باشند. این سخت گیری از آن جهت انجام می‌شود که اگر در آزمایش نخست بازیکنان پرسپولیس در قطر، مورد کرونایی دیده شود، کل اعضای تیم باید به قرنطینه ۱۴ روزه بروند و این بدان معنی است که نمی‌توانند در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور یابند. باتوجه به قراردادهای ای اف سی، آن ها امکان تعویق بازی را نیز ندارند.

با این وجود باشگاه پرسپولیس از لغو دیدار با ذوب آهن خبر نداده و اعلام کرده که اردوی این تیم تا دیدار با حریف اصفهانی ادامه خواهد داشت و در واقع از نظر سرخ ها، برنامه این بازی پابرجاست.

همچنین آزمایش های متوالی کووید۱۹ در این مدت انجام شوند تا مشکلی برای اعضای تیم پرسپولیس به وجود نیاید.

مشخص نیست که در صورت تعویق بازی با ذوب آهن، سرخپوشان دیدار دوستانه خواهند داشت یا خیر.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران AFC Champions League فوتبال