پرسپولیسی ها طارمی را می بخشند؟

مهاجم جوان پرسپولیس هنوز نتوانسته تکلیف نهایی خود برای پیوستن به باشگاه الغرافه قطر را معلوم کند ......

مهاجم جوان پرسپولیس هنوز نتوانسته تکلیف نهایی خود برای پیوستن به باشگاه الغرافه قطر را معلوم کند.

مهدی طارمی بدون خداحافظی از هواداران و برخی از بازیکنان پرسپولیس، تهران را ترک کرد تا در تست های پزشکی باشگاه الغرافه شرکت کند. بعد هم حمید گرشاسبی در تمام مصاحبه هایش گفت: «نمی توانستیم به زور طارمی را نگه داریم.» و یا تاکید کرد: «دل طارمی دیگر با پرسپولیس نبود.» البته نامه ای که این مهاجم برای جدایی از جمع سرخپوشان نوشت و به باشگاه داد نیز سند دیگری بر صحت ادعاهای سرپرست باشگاه بود.

طارمی رفت و دوباره انگار پشیمان شده است. شواهد نشان می دهد او هنوز به قطر نرفته، به خاطر عدم توافق با قطری ها نمی خواهد قراردادی با این باشگاه به ثبت برساند و امکان دارد که دوباره به تهران، پرسپولیس و لیگ برتر برگردد اما یک سوال در این میان وجود دارد؛ اینکه در صورت بازگشت طارمی، آیا هواداران پرسپولیس او را می بخشند؟

کسی که بی خود و بی جهت برای تیم حاشیه می سازد و در سالی که پرسپولیس به شدت نیاز به همه بازیکنانش دارد، در سالی که پرسپولیس به خاطر رفتارهای این بازیکن از دو پنجره نقل و انتقالات محروم شده، باز هم بابت یک قرارداد دیگر پشیمان شده و می خواهد به کارش در جمع سرخپوشان ادامه دهد تا شانس به او لبخند زده و بعد از درخشش دوباره زیر پرچم پرسپولیس، شانس لژیونر شدنش را افزایش دهد. آیا هواداران پرسپولیس با این شرایط به آسانی کنار می آیند؟

البته در کنار همه اینها، فراموش نکنید که طارمی دو فصل آقای گل فوتبال ایران بوده و شاید در ادامه لیگ به کار پرسپولیس بیاید!

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال