پرسپولیسی‌ها منتظر این 2 ستاره نباشند

باشگاه پرسپولیس بعد از توافق قطعی با کالدرون یا هر گزینه دیگر، قصد دارد با جذب مهاجم خارجی کمبودهای تیم در خط حمله را مرتفع کند....

هواداران تیم فوتبال پرسپولیس به جذب دو مهاجم خارجی امیدوار نباشند.

به گزارش خبرنگار مدال، استوکس که عنوان داشته نمی خواهد در تراکتور بازی کند با تراکتور سازی تبریز قرارداد دارد و این باشگاه هم طی اطلاعیه ای اعلام داشته اگر او به تمرینات باز نگردد از او شکایت خواهیم کرد. در چنین شرایطی خبر مذاکره پرسپولیس با او منتشر شده است. فرض صحت این خبر آیا تراکتور به استوکس برای پرسپولیس رضایت نامه می دهد؟

کی روش استنلی هم در ایران در تیمی جز تیم های قلعه نویی بازی نخواهد کرد چرا که هم خودش رابطه خوبی با قلعه نویی دارد و هم ایجنتش نمی خواهد ارتباط و اعتماد قلعه نویی نسبت به خودش را از دست دهد.

دیروز هم خبر دادیم که کی روش استنلی و کومان تلفنی با سپاهان توافق کرده اند. بنابراین بهتر است هواداران پرسپولیس تحت تاثیر شایعات به جذب این دو مهاجم خیلی امیدوار نباشند. به نظر  می رسد باشگاه پرسپولیس بعد از توافق قطعی با کالدرون یا هر گزینه دیگر با جذب مهاجم خارجی کمبودهای تیم در خط حمله را مرتفع کند و تصمیم گیری هیات مدیره درباره لژیونر شدن یا نشدن  علیپور با توجه به منتفی شدن بازگشت طارمی هم از اهمیت زیادی برخوردار است. چه علیپور ترانسفر شود چه  نشود پرسپولیس به جای بودیمیر که فسخ یکطرفه کرده باید مهاجم جذب کند.

اخبار مرتبط:

همه چیز درباره کالدرون، سرمربی جدید پرسپولیس

توافق سپاهان با کی‌روش و کومان

تگ ها


سپاهان پرسپولیس تراکتور نقل و انتقالات استنلی کیروش آنتونی استوکس ولادیمیر کومان پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال